TTPod V3.61 S60v2 Türkçe&Modifiye By SüKûT

Sponsorlu Bağlantılar

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
TTPod V3.61 S60v2 Türkçe&Modifiye By SüKûT

Türkçe ve Modifiye tarafımdan yapılmıştır...

31 adet tema eklenmiştir.
23 adet görsel efekt eklenmiştir.

iyi kullanımlar...

NoT:Hata vardı bir iki tane şu dosyayı yüklediğinizde düzelecektir eksik yerler ve bazen programdan atma sorunu ortadan kaldırılmıştır iyi kullanımlar...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: crazy 000, shucru, armert ve 21 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

NOTTON

NOTTON

Üye
Güzel paylaşım..:oke:

By_Casparov

By_Casparov

Üye
sağol

smart_

smart_

Üye
Emeğin için Tşkler harika bir müzik çalar herkese tavsiye ederim.Yanlız 6680 de ara sıra uygulamadan çıkma sorunu yaşıyorum,bi çözümü varsa paylaşırsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler..

illegal_11

Üye
eyw kardesımmmmmmmmmmmmmmmmm

bayramish

bayramish

Üye
Tşkler Kardeş eline sağlık

agit_cudi

agit_cudi

Üye
gelek sıpas hevale delal..(çok teşekkürler güzel dostum)... paylaşım için teşekkürler...

sungurlu_61

Üye
bu 3.61 versiyonunu sen sen mi yazdın yoksa firma mı çıkardı?

metboy38

metboy38

Üye
eline saglık kardes her sürümde sorun yazıyorum internet sorunu bunda olmaz işallah

sublieutenant

sublieutenant

Üye

:ehe , Arkadaşım *.rsc dil dosyası sorunlu.. biraz hızlı türkçeleştirme kullanmışsın, ben 2 hafta oldu hala uğraşıyorum türkçeleştirmeye...:ehe

sahika03

Üye
Sağolasın

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
Emeğin için Tşkler harika bir müzik çalar herkese tavsiye ederim.Yanlız 6680 de ara sıra uygulamadan çıkma sorunu yaşıyorum,bi çözümü varsa paylaşırsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler..

Evet sonradan farkettim sorunu şimdi düzelttim eklediğim dosyayı indirip kurursan programı yüklediğin hafızaya sorun kalmaz...

Firma çıkarttı ben sadece Türkçe yaptım...

:ehe , Arkadaşım *.rsc dil dosyası sorunlu.. biraz hızlı türkçeleştirme kullanmışsın, ben 2 hafta oldu hala uğraşıyorum türkçeleştirmeye...:ehe

O zaman sen oldukça yavaşsın evet bir iki yerde hata olmuş onları düzilttim şimdi eklediğim dosyayı indirip kurarsan sorun kalmaz... ;)

bayramish

bayramish

Üye
hata veriyordu düzelttiğin için tşkler

vedat533

vedat533

Üye
arkadaşlar 6630 kullanıcısıyım kazara mesaj sesini değiştirirken bazı tonların çalmadını farkettim deneme yanılmaların sonunda sorunun ttpod prosunun içindeki bir dll dosyası oldunu farkettim bu dll dosyası heralde ttpotun kendine özgü bir .acc kodeki heralde sizde aynı sorunu yaşamayın die sorunun çözümünü anlatiim e/system/libs/plugins/10203027.dll dosyasını silin bu dosya system de çakışma yapıo bilginize 70kb bi dosya ismi yanlış verdiysem:bigstar:

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 6630 kullanıcısıyım kazara mesaj sesini değiştirirken bazı tonların çalmadını farkettim deneme yanılmaların sonunda sorunun ttpod prosunun içindeki bir dll dosyası oldunu farkettim bu dll dosyası heralde ttpotun kendine özgü bir .acc kodeki heralde sizde aynı sorunu yaşamayın die sorunun çözümünü anlatiim e/system/libs/plugins/10203027.dll dosyasını silin bu dosya system de çakışma yapıo bilginize 70kb bi dosya ismi yanlış verdiysem:bigstar:

Ben şimdiye kadar öyle bi sorunla karşılaşmadım ama doğrudur olabilir fakat onu sildiğinde de TTPod da sorun olabilir belki yani öyle sorunu olmayanlar elleşmesin derim benim görüşüm...

silop_kms

silop_kms

Üye
Emeğine sağlık.favori programlarımdan fakat benim türkçeliştirdiğim 3.50'den fazla bir farkı yok anlaşılan...:oke:

vedat533

vedat533

Üye
arkadaşlar ben denedim ve ona dayanarak yardımcı olmaya çalıştım kesin sorun ttpod da ve çözümü sonucunda ttpod a herangibi bişi olmuo dediğim gibi sildiğimiz dosya sadece ttpod un bi çeşit codek i bu sorun her 6630 da ortaya çıkar bana özgü bişi diil yani

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
ellerine sağlık

abdulbaki123

abdulbaki123

Üye
    Konu Sahibi
Emeğine sağlık.favori programlarımdan fakat benim türkçeliştirdiğim 3.50'den fazla bir farkı yok anlaşılan...:oke:

Pek fazla fark olduğu söylenemez ufak tefek bir kaç farklılık var sadece

Üst Alt