TTPod 7.2.1 Türkçe by Bilgehan94

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
    Konu Sahibi
TTPod 7.2.1 Türkçe by Bilgehan94
Benim tarafımdan yapılmış ilk çeviridir kendileri severek kullandığım programın şuan için son versiyoununu sizin için çevirdim.Programı çok fazla anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum ama yinede özet geçmek gerekirse çok amaçlı bir music player denebilir. Market Linki :

HATA- TTPod Servislerinde IP sınırı Hatası vermekte sorun üzerine çalışıyorum değiklik olduğunda güncellemeyi yapıcam.Hata Sadece Çevrimiçi , Popüler ve Kitaplık Bölümlerine etki ediyor gerikalan bölümlerde sıkıntı yok.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve kayipefsane

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Tşk

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Luck Star

Luck Star

Üye
favorilerde son eklenenler de yok ? :S

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
    Konu Sahibi
bugün anladığım kadarıyla hata benden kaynaklı değil uygulamadan kaynaklı olmasıdır zira googleda bunun için çözümler verilmiş ama artık bir işe yaramıyolar. Öncelikle kendi tahminimi açıklıyım playden yeniliker kısmını çevirdiğimde dünya kupası ile alakalı bir yarışmadan bahsettiğini gördüm bu bir yarışma olduğu için serverlarına proxy engellemesi koymuşlar böylece dışarı ülkelerden katılım olmayacak yani hatanın bir sonraki sürümde çözüleceğini düşünüyorum. Çözüme gelirsek proxydroid isimli uygulamayı indiriyoruz daha sonra port kısmında yazan 3128(belki sizde başkadır) numaralarını 80 ile değiştiriyoruz ve proxy switch i on yapıyoruz daha sonra ttpoda giriyoruz ve ip sınırlaması ortadan kalkmış oluyor ancak dediğim gibi artık bu işlem işe yaramıyor çünkü bu seferde ''yükleme hatası'' ibaresi ile karşılaşıyoruz yukarıda dediğim gibi umudum bu sorunun 7.2.2 güncellemesi ile çözülmesi. Bu arada konuda bahsettiğim gibi başka bir hata yok istenildiği gibi şarkı şarkı sözü resim indirilebiliyor internetten şarkı dinlene biliyor yani TTpod sosyal servislerine erişim yok sadece

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
Aciklama icin tesekkurler.. Soyle bi karsilastirma yapiyim eski surumde olsun yeni surumde olsun gorsel degisiklik ve degisik ikonlar disinda pek bir fark goremedim. Sarki degistirmeleri esi surumde yani 6.5.0 da cok daha iyi.ben eski surumu kullanmaya karar verdim .

• Beğen
Tepkiler: Bilgehan94
Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
    Konu Sahibi
şuan için bende bi önceki sürüme geçsemmi diye düşünüyorum :)

Luck Star

Luck Star

Üye
Valla yeni surumun denedim pek isinamadim . 6.5.0. Gibi guzel hizli daha yuksek surum varsa bildigin onu deneyelim :) jetauido plus felan denedim yine yerini tutmuyo ttpodun

turkishield

turkishield

Üye
kardeşim kendi çevirim demişsin ama diğer google çeviri Türkçesiyle olanlardan farkı yok birebir aynı çeviri..

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim kendi çevirim demişsin ama diğer google çeviri Türkçesiyle olanlardan farkı yok birebir aynı çeviri..
çincem yoktu kusura bakma ingilizceler benim çeviriler çince olanlarada kendi yorumumu katmaya çalıştım eğer daha iyisini yapabilrim diyosan buyur yap benimde hoşuma gider daha iyi kullanmış olurum programı

Son düzenleme:

MaxipmaN

Üye
:tşk:

bosjo

bosjo

Üye
Teşekkürler.Ellerinize Sağlık.

Conquer360

Üye
Teşekkür ederim