TTPod şarkı sözü indirme sorunu / e72 / ttpod 3.3.1


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rosKing

Üye
    Konu Sahibi
ttpod ile dinlediğim parçaların şarkı sözlerini otomatik çekebiliyordum. şimdi ise "sunucuya bağlanıyor..." diyor ve arkasından başarısız diyor.

wirelessdan ve wap/internet üzerinden denedim yine aynısını yapıyor.
programı kaldırdım tekrar yükledim yine aynısı.

ne yapabilirim?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt