TTPod Music Player (Konu Güncel)

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
TTPod Music Player (Konu Güncel)
TTPod müzik çalar , zamanında S40 ve S60 cihazlar için gelmiş geçmiş en iyi müzik çalar uygulamasıdır. TTPod kendi müzik kütüphanesine sahiptir , albüm , her kalitede parça ve lirik indirme özelliğine sahipti (serverlar kapandı çalışmıyor malesef). Ayrıca TTPod değiştirilebilir temaya sahip . Winamp,media player,itunes,walkman 4.0 gibi temaları mevcut.
Linkini verdiğim uygulama 50 tane tema içeriyor.Bu yüzden boyutu 7 mb. Daha sonra tema ekleme veya kaldırmayı anlatacağım.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Uygulamayı açmadan önce seçeneklerden menüsü > Uygulama erişimi > Veri erişimi içindeki tüm seçenekleri sadece ilkinde sor olarak işaretleyin.Program açılırken veri okuma izni isteyecektir , evet diyerek izin verin. Karelerin olduğu bir metin gelecek. Orta tuşuna basarak geçin ve tekrar veri izni vererek uygulamayı açın.
Uygulama ilk açılışta kare yazılarla açılacaktır. İngilizce menüye geçmek için sol menü tuşuna basarak şu şekilde menüye ulaşın.

Temaları seçmek için skin menüsüne girmeniz yeterli.
Programın ayarlarında ekran parlaklığı, şarkı başlarken ses yükselmesi , şarkıyı durdurken ses alçalması ,kısayol tuşları , albüm kapağı(her temada çalışmaz) seçenekleri, oynatma listesine eklenecek parça seçenekleri,türleri vs.yer alıyor kısa geçmek zorundayım çünkü anlatılacak çok şey var en iyisi siz keşfedin.

Programda 4-6 tuşuyla şarkı listesi , şimdi oynatılıyor ve lirik sayfasına ulaşmanız mümkün.

Şimdi gelelim programın en güzel yanına şarkı çalarken şarkının ritmine uygun bir şekilde hareket eden görselleştirmelere
Aşağıda gördüğünüz şekilde (yan çıkmış görüntü idare edin) sese göre yanıp ritim tutan çubuklara sahip.

Arka plan resmini değiştirme imkanı da tanıyan bu uygulama sizin de tahmin edeceğiniz üzere ekolayzer, sürek led yanması gibi diğer temel fonksiyonları var . Bu uygulama bu temel fonksiyonlara kısayol tuşları atayarak ,mesela 3 tuşuna basarak ekolayzer menüsünü açabilmek mümkün.
Her şarkı eklemenizde song menüsünden uptade Library seçeneğini uygulamanız gerekli .

Bu uygulama aynı zamanda Mp3 tag düzenleyebiliyor. Şarkı listesinde iken , Düzenlemek istediğiniz şarkının üstüne gelin. Menü>playlist>attribute yolunu takip ederek düzenleme menüsüne ulaşın.

Başka bir temanın görseli ile kapanışı yapalım.
Boyutu S40 telefon için fazla gelirse, android telefona indirip , bluetooth ile gönderebilirsiniz. İlerleyen günlerde daha düşük boyutlu versiyonunu konuya ekleyeceğim.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: XXXturi01, by berk ve Mesut Aktaş

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Düzeni telefondan açtığım için güzel olmadı . Bilgisayar başına geçince düzelteceğim.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
geçersiz jar dosyası diyor.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye

TTpod 3.71 mi? Peki bu nasıl?

Cadillac34

Üye
Bir zamanlar Symbian'dayken çok kullanmıştım. Hala Android'de kullanıyorum.

Uygulamayı yükledim ama durmadan izin istiyor. Uygulama erişiminde ayarlar kısıtlı, sadece İletişim > Şebeke erişimi ve Bağlantı, Veri erişimi > Multimedya kaydedici > Sadece ilkinde sor diyor. Diğer ayarlar kısıtlı.

Uygulama hangi müzik formatını destekliyor? Telefon; Nokia 7230

Son düzenleme:
  • Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Bir zamanlar Symbian'dayken çok kullanmıştım. Hala Android'de kullanıyorum.

Uygulamayı yükledim ama durmadan izin istiyor. Uygulama erişiminde ayarlar kısıtlı, sadece İletişim > Şebeke erişimi ve Bağlantı, Veri erişimi > Multimedya kaydedici > Sadece ilkinde sor diyor. Diğer ayarlar kısıtlı.

Uygulama hangi müzik formatını destekliyor? Telefon; Nokia 7230
Diğer ayarları da sadece ilkinde sor olarak işaretlemen gereklidir.

.mp3 , wma gibi desteği vardır.

Cadillac34

Üye
  • Şaşırdım

Cadillac34

Üye
Sadece bu uygulama değil, diğer uygulamalarda da, oyunlarda da o seçenek işaretlenmiyor. Dosya yöneticilerinde bu sorundan şikayetçiyim zaten. Uygulama ve oyunların bazılarında ikonlarında sarı anahtar var, bazılarında yok. Acaba hackten olabilir mi?

.aac formatlı müzikleri de, zil seslerini de çalmıyor.

• Düşünceli

Üst Alt