TTpod 3.71 Programdan Atıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vuslatsiz

Üye
    Konu Sahibi
TTpod 3.71 Programdan Atıyor
Slm dostlar. TTpod 3.71 kullanıyorum tlf n95 8gb. Her yönüyle en sevdiğim müzik çalar ttpoddur. Yalnız bir sorunum var; ttpod ile müzik taraması yaparken programdan atıyor, bütün sürümleri denedim kurdum kaldırdım hep aynı. 250 küsür şarkı var ama 60 şarkı varken yine aynı hatayı veriyordu. Çözümü olan arkadaşlar varsa lütfen yardım etsin. ttpoddan vazgeçemem...

oguzzz52

oguzzz52

Üye
3.80 extreme kullanmanı öneririm.
Ben onu kullanıyorum

vuslatsiz

Üye
    Konu Sahibi
tşk dostum onu da denedim ama 110 parçadan sonrasını almıyor yerinde sayıyor. Acaba programın kapasitesimi bu kadar

oguzzz52

oguzzz52

Üye
E63 166 müzik bende verdiğim linktekini kullanıyorum

- - - Eklendi - - -

pardon link vermemişim operanın hatası

- - - Eklendi - - -

sebebini bilmiyorum ama link veremiyorumda

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
çözüm belki dokunabilir bu cevabım , aynı sorunla ben de karşılaşmıştım eski telefonum N73 de . sorunun bence hafıza kartındaki müziklerinde veya kendisinde , virüs olabilir taratmalısın kartı pc de veya müziklerin tamamını silip (yedeklemeyi yapııp) ufak ufak 50 şer 50şer ayırıp müzikleri tekrar atmanı tavsiye ederim sorunun müziklerin içinde kaynaklı %100 eminim , bozuk müziği bulup silmen , sorunun çözülecektir.

vuslatsiz

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah oğuz sağolun dostlar. Minyon dediğini bi deniyeyim kardeşim.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
tamam sonucunu bekliyorum kardeş , yardımcı olmak isterim , ben de karşılaştım bu sorunla , faydam dokunabilir.

vuslatsiz

Üye
    Konu Sahibi
minyon dostum dediğini aynen yaptım klasörlere ayırdım. 6 klasör hemen hemen eşit sayıda şarkılar. 4 klasörü alıyor diğerlerinde yine kapanıyor. Almadığı iki klasörü tek tek denedim sadece onları almıyor. Hmm sanırım dediğin gibi bozuk şarkı filan olabilir. Keşke olsaydı kardeş yaw ne şarkılarımdan ne de ttpoddan vazgeçemiyorum :D

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
peki şunu yapar mısın 10 tane müzik atar mısın bakalım atacak mı amaç sorunun nereden kaynaklandığını öğrenmek, atmazsa müzik atarsa uygulamamı sorunlu. Ben de yaşadım bu sorunu halletmiştim sanırım hatırlayamadım ama hafıza kartındaki zararlı bir dosya da olabilir , kartınız orjinal mi ve kartınız kaçlık , başka kartınız varsa aynı müzikleri atarak deneme şansınız var mı kardeşim , sorunun kaynağını öğrenmek sorunu tamamen çözecek.

vuslatsiz

Üye
    Konu Sahibi
tlf n95 8gb sabit hafıza. dostum 2 klasörde 1er tane bozuk şarkı vardı onları tek tek tespit edip sildim şimdi sorun çözüldü çok şükür Allah razı olsun yardımların için dostum sağolasın : ) 234 şarkı sorunsuz çalışıyor.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
hmm bak çok sevindim kardeşim , müziklerinle ve ttpod ile mutluklar diler ;) , rica ederim faydamız dokunduysa.

- - - Eklendi - - -

aynı müziğin sağlamını indirip devam edebilirsin bu arada ..

vuslatsiz

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeşim sağolasın : )

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
sen de sağol kardeşim , sıkıntı olursa elden geldiği kadar uğraşırız maxicep adı altında.

vuslatsiz

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah dostum : ) maxicepin hakkını hiç ödeyemem ben. ilk nickimle 2008 den beri en gerçek, en iyi anlatımlı paylaşımları hep burda gördüm. üyeleri ve yetkilileriyle hep bir elden yardıma katkıya koşuyorlar hepsinden hepinizden Allah razı olsun. keşke benim de daha geniş bilgim ve imkanım olsa ben de program ve anlatımlara katkıda bulunsam.... Hayırlısı bağalım : )

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
varlığın yeter dostum sağ ol yeter. Her şeyin hayırlısı olsun.

vuslatsiz

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah dostum : )

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
eyvallah :) ben de ttpod 3.80e sardım E72 var ben de de , kaliteli müzik çalar .

celilcemre

celilcemre

Üye
sorun kesin müzik parçalarından kaynaklanıyor. Ttpod hata kabul etmiyor bütün sürümler aynı. Virüs değil, başka müzik programları aynı hatayı vermez. Böl tarat yada teker teker tarat bulursun. çok olabilir. Eğer sevdiğin parçalarsa isimlerini bir kağıda kaydet sonra youtube download programı ile mp3 olarak indir

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
sorun kesin müzik parçalarından kaynaklanıyor. Ttpod hata kabul etmiyor bütün sürümler aynı. Virüs değil, başka müzik programları aynı hatayı vermez. Böl tarat yada teker teker tarat bulursun. çok olabilir. Eğer sevdiğin parçalarsa isimlerini bir kağıda kaydet sonra youtube download programı ile mp3 olarak indir

evet aynen dediğin gibi :tşk:

NiggaRay

Üye
patch4 yamasını kur düzelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt