TTNet Müşteri numarası öğrenme / sorgulama nasıl yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
TTNet Müşteri numarası öğrenme / sorgulama nasıl yapılır?
Türk Telekom evde internet TTnet kullanıcıları abone ve müşteri numarası nasıl öğrenilir merak ediyor. TTNet müşteri numarası sorgulama ve öğrenme ile ilgili detaylar makalemizde yer alıyor.

TTNet uzun yıllardır ülkemizde internet ve mobil sektöründe hizmet veren en büyük firmamızdır. TTnet Türk Telekom firmasına bağlı olarak hizmet veren bir alt kuruluş olarak kullanıcıları ile buluşmaktadır. Ayrıca ülkemizde de tekel olarak anlatabileceğimiz büyük bir firmadır. Neredeyse ülkemizin her köşesinde hizmet vermektedir.. TTnet olarak ise internet sektörü üzerinde çalışmaktadır.

Türk Telekom üzerinde her müşteriye ait bir müşteri numarası yani abone numarası bulunmaktadır. Fatura sorgulama yada Türk Telekom üzerinde farklı bir hizmetten faydalanabilmek için abone – müşteri numaranızı bilmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerini aradığınız zaman ise bu numarayı sizden isteyecek ve bilgilerinize bu şekilde ulaşabilecekler.

Burada Ttnet Müşteri Numarası Sorgulama işleminden sonra bu numara ile pek çok işlem yapabilirsiniz. Abone numaranız ile fatura ödeme işlemlerinizi, Müşteri hizmetleri görüşmelerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer Ttnet Müşteri Numaranızı bulamıyorsanız yada öğrenmek istiyorsanız vereceğimiz bilgiler ile Ttnet Müşteri Numaranızı öğrenebilirsiniz. Müşteri numaranız 10 haneli bir numaradır yada hizmet numaranız olarak da söylenmektedir. Genel olarak bu numara size fatura ödeme için kısa mesaj olarak gelebilir.. Tabi gelmiyorsa öğrenmeniz gerekmektedir. TTnet Ttnet Müşteri Numaranızı 444 1 444 nolu numarayı arayınız ve 2’ye tuşlayınız. Daha sonra ise karşınız çıkacak olan müşteri hizmetlerine numaranızı kaybettiğiniz ve öğrenmek istediğinizi söyleyiniz. Size doğrulama olarak Anne Kızlık soyadı yada TC kimlik numarası gibi kişisel bilgilerinizi soracaktır.

Diğer bir öğrenme yöntemi ise size en yakın TTnet bayisine giderek TC numaranız üzerinden sorgulama yaptırabilirsiniz. TC numaranız üzerinden TTnet bayisi üzerinden Ttnet Müşteri Numaranızı öğrenebilirsiniz.
 


Üst Alt