ttnet kullanıcısı değilim ama borcum var!?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N!rvana

N!rvana

Üye
    Konu Sahibi
ttnet kullanıcısı değilim ama borcum var!?
Arkadaşlar geçen gün ttnet'ten mesaj geldi.Ve sürekli belirli aralıklarla bu mesajı alıyorum. Bu arada ben ttnet kullanmıyorum.Ve hiç bir alakam yok!

Mesaj bu;
xxxxxxxxx69 nolu internet hattınızın,haziran ayına ait 53.75tllik borcu bulunmaktadır.Ödeme yaptıysanız bu mesajı dikkate almayınız. 444 0 375 :hmmm

Mesaj ttnetten geldiği belli yani kesin! .

Bugün yine aradılar cepten 444 0 375 garip garip sesler çıkardılar 3sn kadar dinlediler beni :S yaw ne yapmaya çalışıyo bunlar

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
444 0 375 TTnet'in numarasıdır. Eğer böyle bir mesaj aldıysanız hiç düşünmeden servis sağlayıcısına başvuracaksınız. Aksi takdirde ödemediğiniz sürece faizi ile artacaktır. TTnet abonesi değilsiniz, fakat böyle bir mesaj geldiyse servis sağlayıcısına başvurmaktan başka yapacağınız birşey yok.

Ayrıca üst taraftaki sonu 69 No'lu olan telefon gönderdi ise bunlar dolandırıcıdır. Onun için böyle mesajları kâle almayın.

N!rvana

N!rvana

Üye
    Konu Sahibi
ttnetten geldi :) ve alakamız da yoktur :)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
zuhahua saka gibi filmlere konu olur :D burasi Turkiye aga hersey olurr :oke:

N!rvana

N!rvana

Üye
    Konu Sahibi
:ehe tt netin bir kısa açıklaması var bende platform paylaşım için uygun değil.

N!rvana

N!rvana

Üye
    Konu Sahibi
Bugün yine aradılar cepten 444 0 375 garip garip sesler çıkardılar 3sn kadar dinlediler beni :S yaw ne yapmaya çalışıyo bunlar

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ttnet çok saçma bi firma.dünden beri kota sorgulama sayfası kapalı.kotayı geçecem vallahi :vur.

N!rvana

N!rvana

Üye
    Konu Sahibi
eee arkadaşlar herkez menun mu ttnetten sesiniz çıkmıyor???? :yuru

Lastman

Lastman

Üye
ttnetle herşey mümkün :)

N!rvana

N!rvana

Üye
    Konu Sahibi
değil mi lastman çok haklısın :)

Necmati

Necmati

Üye
yanlışlık olmuştur belki kardeş sen yine arayıp bir danış üstüne kalmasın :)

N!rvana

N!rvana

Üye
    Konu Sahibi
ttnet zaten borcun yok diyor :D işin komik tarafı bu hem msj atıyıorlar hem de borcunuz yok diyorlar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...