TT Ev İnterneti Israrla Hızımı Düşürüyorlar!

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
TT Ev İnterneti Israrla Hızımı Düşürüyorlar!
Arkadaşlar Bunun İçin Rahat 10 15 Defa Arıza Kaydı Bıraktım Adamlara.6 Ay Önce Beni Aradılar Alt Yapı Güncellendi 16 Mbps Desteğiniz Var İsterseniz Faturayada 10 Tl Geçirelim Hızınızı Aktif Edelim Denildi.İyi Tamam Dedim Özelliklede Sordum Bakın Emin Misiniz Bu Hızı Alacağıma Filan Diyede Sordum.Alırsınız Filan Her Zaman ki Yalanlar.Bu Kez Alamadım ve Adamlara Bıraktıgım Arıza Kaydıdan Sonra Hep Yaşadiğim Şey Şu:
İnternet 7-8 Mbps Hızlarında Gayet Stabil Kopma Filan Yok Memnunum.Ne Zaman Arayıp Kayıt Bıraksam Hızımı 2 Mbpsye Düşürüp Arızanız Çözüldü Diyorlar.Dalga Geçiyorlar Benimle Resmen.Bu Tarz Bişeyi Yaşayan Var Mı? Adamlara Anlatıyorum Israrla Hızımı Yükseltin Diyorum Ama Adamlar Yok Anlamıyor Israrla Beni Delirtmek İçin Hızımı Düşürüyorlar.Geçen Arıza Çözümlendi Diye Sms Geldi Aradım Tekrar Müşteri Hizmetlerini Hızımı 2 Mbpsye Düşürmüşsünüz Bu Ne Dedim Çözüm Bu Mu Dedim 4 Mbpsye Çıkarttı.Arıza Kaydı Açtı Tekrar 2 Gün Sonra Yine 2 Mbpsye Düşürdüler.Böyle Bir Kısır Döngü İçerisine Girdik Gidiyoruz Yemin Ediyorum.Aradığıma Pişman Ediyorlar Beni!

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Her zamanki gibi bıktırma politikası.

• Beğen
Tepkiler: Erkin_Cankut ve DarkredBlue61
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
2005'ten beri ttnet kullanıyoruz . Böyle bir sıkıntı yaşamadım . Sizin orada altyapı harbiden bozuk hızı veremiyorlar ya da altyapı hiç yok sizi oyalayıp duruyorlar. Sözleşmede bağlantı hıznınız yazıyor mu ? Yazıyorsa mahkemeye kadar gidebilir , almadığınız hizmetin parası geri alabilirsiniz.

Mahkeme süreci çok uzun sürer. Şu sıkıntılı günlerde adliye esnek çalışıyor . Siz en iyisi ttnet türkiye müdürlüğüne bir dilekçe yazın , önceki talep kayıt numaralarınızı sözleşmede yazan hızınızı belirtip , sorunum halen çözülememiştir. Hakkımı tüketici hakem heyetinde arayacağım diye de ekleyin.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sözleşmeyi İptal edip, Turkcell Superonline'a geçmek en sağlıklısı olacaktır.

Yaklaşık 2 Yıldır Turkcell Superonline kullanıyorum. Download ve Upload hızında gözle görülür bir düşüş yaşamadım.

Şu anda almış olduğum Download ve Upload hızı aşağıdaki gibidir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Erkin_Cankut ve DarkredBlue61
MAERKEK

MAERKEK

Moderator

Yaklaşık 2 Yıldır Turkcell Superonline kullanıyorum. Download ve Upload hızında gözle görülür bir düşüş yaşamadım.

Sözleşmeden cayma ücreti çıkacak o zaman

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:nono::ah@DarkredBlue61 ttnet abonesi yahu .
Zaten, Türk Telekom abonesi olanların Superonline'a geçmesi için cayma bedeli olarak adlandırılan ücreti Sizin yerinize Turkcell ödüyor. :) Ama bu kampanya hala devam ediyor mu bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Erkin_Cankut, MAERKEK ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
2005'ten beri ttnet kullanıyoruz . Böyle bir sıkıntı yaşamadım . Sizin orada altyapı harbiden bozuk hızı veremiyorlar ya da altyapı hiç yok sizi oyalayıp duruyorlar. Sözleşmede bağlantı hıznınız yazıyor mu ? Yazıyorsa mahkemeye kadar gidebilir , almadığınız hizmetin parası geri alabilirsiniz.

Mahkeme süreci çok uzun sürer. Şu sıkıntılı günlerde adliye esnek çalışıyor . Siz en iyisi ttnet türkiye müdürlüğüne bir dilekçe yazın , önceki talep kayıt numaralarınızı sözleşmede yazan hızınızı belirtip , sorunum halen çözülememiştir. Hakkımı tüketici hakem heyetinde arayacağım diye de ekleyin.
Hakem Heyetini Filan 50 Kez Söyledim Ama Aynı.Adam Bana Bir Alt Pakete Geçirelim Olmazsa Diyo Böyle Birşey Olabilir Mi.Sabahtan Beri 3 Kere Kayıt Açtım kayıt Kapatttılar Çözüldü Diyolar 2 Mbps İnternet.Yarın Servis Gelecek 50 Tlde Faturaya Yansatıacaklarmiş.
Mesaj birleştirildi:

Turkcel Verir Mi Bilmiyorum ki Alt Yapı Yok Burada Bir Ara 9 10 Mbpsye KAdar Gördüm Sonrası Yok :D Bir Arayıp Sormak Gerek Ama Super Online Değilde Telefon Alt Yapısından Verir İnterneti Anca

• Beğen
Tepkiler: Erkin_Cankut, MAERKEK ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Turkcel Verir Mi Bilmiyorum ki Alt Yapı Yok Burada Bir Ara 9 10 Mbpsye KAdar Gördüm Sonrası Yok :D Bir Arayıp Sormak Gerek Ama Super Online Değilde Telefon Alt Yapısından Verir İnterneti Anca
Turkcell'in bir sürü alternatif çözümü var. Size de bir çözüm bulacaklardır. Superonline Müşteri hizmetlerini arayıp Bilgi alabilirsiniz. :oke:

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'in bir sürü alternatif çözümü var. Size de bir çözüm bulacaklardır. Superonline Müşteri hizmetlerini arayıp Bilgi alabilirsiniz. :oke:
Yarın Bir Gelsinlerde Bakalım Nolacak.Öğleden Önce 3 Kez Arayıp Kayıt Açtılar 3 ündede Hızımı 2 Mbpsye Ayarladılar.Teknik Servis İstedim Artık Yeter Dedim 4.Kere Açacaksınız Yine Aynı Olacak Dedim Açmayın İstemiyorum Dedim Yarın Gelip Bakacaklar Yetmiyor Faturaya 50 Tl Ek Ücret Yansıtacaklarmiş Bide :close_tema: Rezillik Başka Birşey Değil Sanki Mahalle Arasında BirYerden Alıyoruz İnterneti

• Beğen
Tepkiler: Erkin_Cankut, MAERKEK ve TheNightMare.
arslan3332

arslan3332

Üye
Taahhüt denen soyguna bulaşmamanı tavsiye ederim. Yağmurdan kaçarken doluya tutulma. Türknete abone ol hizmet varsa para öde yoksa ödeme. Bu arada sorununu çözmek için telekom müdürlüklerini gezmen gerekiyor telefonla sorun çözülmüyor daha önce ben çözememiştim ortalama 2-3 ay geçtikten sonra üçüncü müdürlük çözmüştü sorunumu öyle zor bir sorunda değil adres değişikliğinden dolayı hat taşıma işlemiydi ama böyle basit işlem yoktan yere sorun olmuştu gittiğim son müdürlük yanlış hatırlamıyorsam en fazla 5-10 dk süren işlem sonucunda halletti işimi birde durumu anlatınca hayret etmişti bu kadar basit işlem için neden bu kadar zaman mağdur olduğuma.

• Beğen
  • Üzüldüm
Tepkiler: PALA., DarkredBlue61 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yarın Bir Gelsinlerde Bakalım Nolacak.Öğleden Önce 3 Kez Arayıp Kayıt Açtılar 3 ündede Hızımı 2 Mbpsye Ayarladılar.Teknik Servis İstedim Artık Yeter Dedim 4.Kere Açacaksınız Yine Aynı Olacak Dedim Açmayın İstemiyorum Dedim Yarın Gelip Bakacaklar Yetmiyor Faturaya 50 Tl Ek Ücret Yansıtacaklarmiş Bide :close_tema: Rezillik Başka Birşey Değil Sanki Mahalle Arasında BirYerden Alıyoruz İnterneti
İşten anlamayan elemanlar yüzünden bunlar.

• Beğen
Erkin_Cankut

Erkin_Cankut

Üye
Türksat kablo nete geç....Türk telekom fiber internet de iyidir..

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Türksat kablo nete geç....Türk telekom fiber internet de iyidir..
Türksat Olsa Keşke Allah'ın Dağındayım :bilmm
Mesaj birleştirildi:

Taahhüt denen soyguna bulaşmamanı tavsiye ederim. Yağmurdan kaçarken doluya tutulma. Türknete abone ol hizmet varsa para öde yoksa ödeme. Bu arada sorununu çözmek için telekom müdürlüklerini gezmen gerekiyor telefonla sorun çözülmüyor daha önce ben çözememiştim ortalama 2-3 ay geçtikten sonra üçüncü müdürlük çözmüştü sorunumu öyle zor bir sorunda değil adres değişikliğinden dolayı hat taşıma işlemiydi ama böyle basit işlem yoktan yere sorun olmuştu gittiğim son müdürlük yanlış hatırlamıyorsam en fazla 5-10 dk süren işlem sonucunda halletti işimi birde durumu anlatınca hayret etmişti bu kadar basit işlem için neden bu kadar zaman mağdur olduğuma.
Müdürler veya Bu Teknik Servisdeki Eleman Ne İş Yapıyor Bİlmiyorum Ama Yapacakları İş Modemin Hızını Güncellemek Başka Bişey Değil.Israrla Yapmamak İçin Direniyorlar.Ne Güzel 7 Mbps idi Hızım Keşke Aramasaydım Müşteri Hizmetlerini Şu An 2 Mbpsde :zzz:

• Üzüldüm
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Bunlar arpayı çok buldu ne olacaktıya. Halen 4 Mbps internet verip utanmadan 80 liradan fazla para alanlar var.
Bizim insanımızın eşşekliği işte. Özelleştirmelere hep iyi yanından baktık peki ne oldu ? Köyün ağası Türk Telekom diğer internet sağlayıcıları onun tekelinde. Hal böyle olunca rekabet faktörü daraldı. Fiber kullananla adsl kullanan arasında çok az bir fiyat farkı var adalete bak.
Kaç senedir AKN eleştirildi, şimdi onu kaldırdılar hızları 2-3 kat düşürdüler. Millet 2 gün göbek attı, ne değişti ? Sene olmuş 2020 halen biz neredeyiz ? 10 yılda kat edilen yola bak. Yurt dışında 1000 Mbps hızlarda internet kullanan vatandaşlar var. En yavaş ama en pahalı interneti kullanmak bize revadır. Özelliklede sana Ahmet efendi.
Hızlansın diye bir 10 lira daha versen senin interneti kökten kapatırlardı, böyle hizmet bulamazsın, uzaya çıkıyoruz :D

• Kahkaha
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bunlar arpayı çok buldu ne olacaktıya. Halen 4 Mbps internet verip utanmadan 80 liradan fazla para alanlar var.
Bizim insanımızın eşşekliği işte. Özelleştirmelere hep iyi yanından baktık peki ne oldu ? Köyün ağası Türk Telekom diğer internet sağlayıcıları onun tekelinde. Hal böyle olunca rekabet faktörü daraldı. Fiber kullananla adsl kullanan arasında çok az bir fiyat farkı var adalete bak.
Kaç senedir AKN eleştirildi, şimdi onu kaldırdılar hızları 2-3 kat düşürdüler. Millet 2 gün göbek attı, ne değişti ? Sene olmuş 2020 halen biz neredeyiz ? 10 yılda kat edilen yola bak. Yurt dışında 1000 Mbps hızlarda internet kullanan vatandaşlar var. En yavaş ama en pahalı interneti kullanmak bize revadır. Özelliklede sana Ahmet efendi.
Hızlansın diye bir 10 lira daha versen senin interneti kökten kapatırlardı, böyle hizmet bulamazsın, uzaya çıkıyoruz :D
Altyapı Fiyattan Kaynaklanan Bir Sorunum YOk.Benim Sorunum Çalışanlarlarla Alakalı.Her Yere Torpilli Tanıdık Vasitasiyla Eleman Alırlarsa Olacak Şeyler Bundan Başka Bişey Değil Zaten.İşten Anlayanı Boşver İnsan Sığır Olmasa Açılan Kayıtta Adamın HIzı Düşük Arttırayım Der Bende Şikayet Etmem.Gel Gör ki Sığırlıkta Çığır Açıyorlar. Öğleden Önce 3 Kez Kayıt Açtım 3'ündede Adamlar Israrla Hızımı 2 Mbpsye Sabitledi.Bunları Ya Şapacaskın Yada Sabaha Bırakacaksın.Başka Alternatıf Yok.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Altyapı Fiyattan Kaynaklanan Bir Sorunum YOk.Benim Sorunum Çalışanlarlarla Alakalı.Her Yere Torpilli Tanıdık Vasitasiyla Eleman Alırlarsa Olacak Şeyler Bundan Başka Bişey Değil Zaten.İşten Anlayanı Boşver İnsan Sığır Olmasa Açılan Kayıtta Adamın HIzı Düşük Arttırayım Der Bende Şikayet Etmem.Gel Gör ki Sığırlıkta Çığır Açıyorlar. Öğleden Önce 3 Kez Kayıt Açtım 3'ündede Adamlar Israrla Hızımı 2 Mbpsye Sabitledi.Bunları Ya Şapacaskın Yada Sabaha Bırakacaksın.Başka Alternatıf Yok.
Zaten sorun on parmağında on marifet olan adamı sığırlara muhtaç eden sistemde, sen gitsen işe almazlar.

• Beğen
Tepkiler: arslan3332, DarkredBlue61 ve MAERKEK