TSF Shell Pro 3D v1.9.9 + 20 Tema + Widget .APK

Sponsorlu Bağlantılar

cabbar001

Üye
Kurulumu nasıl yapıyoruz arkadaşlar bunun ? Alttaki betayı indirdikten sonra kuruyor muyuz direk ?

genso

Üye
çok güzel

arsenic07

arsenic07

Üye
cok guzel gercektn nokia ndn bulmyo böle seyleri

servet27027

Üye
arkadaşlar bir önceki türkçe sürümün üzerine direk yükleyince buda türkçe oluyor haberiniz olsun bende şuan türkçe s3

furkanuc

Üye
Arkadaşlar uygulama çok karışık yeni klasör felan nasıl oluşturuyoruz telefon kafayı yedi oyunlar bir yanda müzikler bir yanda herşey karman çorman oldu böyle saçmalık görmedim ama emeğe saygı teşekürler.

Sarangni

Sarangni

Üye
Launcher bir harika. Telefon başka bir şey oldu. Yalnız bir sıkıntı var. Bütün ikonlar gri olu birden. Bunu nasıl düzelteceğimi bir türlü bulamadım. Yardımcı olacak birisi var mı?

Sarangni

Sarangni

Üye
Sorun siyah beyaz simge seçmekteymis.

Launcher kendisi bir işletim sistemi gibi. Görsellik cok iyi. Farklı bir kullanıcı deneyimi veriyor. Dock bar altta degilde yanda olması ayrı bir hava vermiş. HD Temalar çok kaliteli.

Telefonu eline alan şasırıyor. Android kullananlar bile bir garip geliyor. :D

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
Galaxy Note 1 için şunu söyleyebilirim ki EN İYİSİ! EN stabil EN Hızlı EN İyi Görsel ve EN Fazla Fonksiyon..

Çözmek biraz zaman alacak :) Teşekkür ediyorum paylaşım için :)

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Note 1 için şunu söyleyebilirim ki EN İYİSİ! EN stabil EN Hızlı EN İyi Görsel ve EN Fazla Fonksiyon..

Çözmek biraz zaman alacak :) Teşekkür ediyorum paylaşım için :)

Rica ederim güle güle kullanın...

ka_za

ka_za

Üye
Süper bise ya aylardır bosuna telefon kullanıyomsum Teşekkürler :D

betoner

betoner

Üye
10 numara paylaşım olmuş. TF700T tablette deneyeceğim.
Çok teşekkürler.

aytaçsonmez

Üye
teşekkürler emeğinize sağlık

erkonetti

Üye
Herkse merhaba,
başlık açmadan burdan sormak istiyorum, daha önce S2 kullanırken ICS yüklüydü ve indirdiğim launcherlar widget lar vardı hafıza kartımda, şimdi S3 aldım Jell Bean yüklü, elmideki launcherları ve widgetları kurabilirmiyim yoksa kendi versiyonuma uygun olanlarımı bulmam lazım.
Örneğin bu konudaki TSF Shell Pro yu daha önce almıştım S2 de kullanmıştım, şimdi S3 tede kullanabilirmiyim?
Teşekkürler

ka_za

ka_za

Üye
Herkse merhaba,
başlık açmadan burdan sormak istiyorum, daha önce S2 kullanırken ICS yüklüydü ve indirdiğim launcherlar widget lar vardı hafıza kartımda, şimdi S3 aldım Jell Bean yüklü, elmideki launcherları ve widgetları kurabilirmiyim yoksa kendi versiyonuma uygun olanlarımı bulmam lazım.
Örneğin bu konudaki TSF Shell Pro yu daha önce almıştım S2 de kullanmıştım, şimdi S3 tede kullanabilirmiyim?
Teşekkürler

Kullanırsın

• Beğen
Tepkiler: erkonetti

Ncd001

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Dede

Üst Alt