trident servis

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

altanonder

Üye
    Konu Sahibi
trident servis
Arkadaşlar telefonumu trident servise gönderdim.Bana 6 haneli bir şifre verdiLer ama hep hata veriyor.Acaba başka ne yapmam gerek önerilerinizi bekLiyorum

djoxy

Üye
şifreyi ne yapacakmışsın merak ettim bende de trident var bir şey olursa aklımda olsun.. bu arada forumları gez..

altanonder

Üye
    Konu Sahibi
şifreyi girdikten sonra çok saçma şeyLer açıLıo o yüzden burda paylaşmak istedim

H.DURGUT

H.DURGUT

Üye
ses yukseltme muhandislik şifreleridir o :) sanamı yaptırıyolar onu hıgd speed sım e basma telefonu ucursun ne bi servisi var bu tri tirdentin:ehe

altanonder

Üye
    Konu Sahibi
TeLefon şu an bende değiL ki basim.TeLefon şu an garantiye gönderdim

H.DURGUT

H.DURGUT

Üye
telefon eline gecmden ara ve sizi şikayet edicem de reklamınıda cok guzel yapacamde savur salla serefsizlere adam gibi yenisi
ni değiştrimek zorundalar kii 3 defa gittğinde ole bi kanun var elinde 3 adet servis belgesi varsa s.... s.... değiştirmk zorundalar kardeş

altanonder

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel yardımcı oldun arkadaşım teşşekürler:oke:

ERCANKURTULUS

ERCANKURTULUS

Üye
Trident Türk Ortaklığında Deilmiydi :S

altanonder

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşLar telefonu bugün itibaren servisten geLdi.Telefon yapıLmış eskisi gibi tıkır tıkır çaLışıyor:oke:

esmeerr

esmeerr

Üye
Aynı şekilde bendede wt 1 var 3 kez servise gitti dediğin gibi 6 haneli servis nosu veriyorlar ama sonuç çıkmıyor telefon 3 kez gitti tamir edilmeden geri geldi en son dün servisten geldi hiç bakmadan kontrol etmeden üstüne hiçbir sorunu yok yazmışlar aynen bozuk halde yollamışlar bende bugün geri yolluyorum keşke almasaydım abim 175 tl 2 yıl garantili ye world mobile aldı adamlar öyle bir dokunmatik yapmışki tridente göre mükemmel tridentte tırnakla ugrasıyorsun ıkı saat ama w.mobile hassas

altanonder

Üye
    Konu Sahibi
Tridentin iLk çıkmış dokunmatik teLefonLarı ben şahsen tavsiye etmem.Ama daha çok wt-6 wt100 gibi modelleri tavsiye edebiLirim

burak ataseven

Üye
trident mb 600t telefonum var ama sım kartı kabul etmıyor ne yapmam gerek lutfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt