Trident garantiii!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuxel1

Üye
    Konu Sahibi
Trident garantiii!!!!
ARKADAŞLAR TRİDENT WT11 TELEFONUMU GARANTİYE YOLLADIM 1 HAFTA OLDU ACABA NE ZAMAN GELİR NOLUR BİLGİ VERİN ARKADAŞLAR?????
:bann::bann:

nc99

nc99

Üye
..sana birşey söylüyümü ankara bayisine verdiysen nanayı yedin bozup verirler istanbula verdisysen EVŞİN ELEKTRONİĞE sen zaten ölmüşün derim.......eşya satın almıyacan HİZMET satın alacan al NOKIA götür genpaya eşşek gibi yapsınlar ne uğraşıyon.....en iyi telfon NOKIA adamların hizmeti süper ADAMLAR PARAYI HAKEDİYO KARDEŞİM TRİDENT GİBİ YAMUK YAPMIYOYALAR..

ucx

ucx

Üye
..sana birşey söylüyümü ankara bayisine verdiysen nanayı yedin bozup verirler istanbula verdisysen EVŞİN ELEKTRONİĞE sen zaten ölmüşün derim.......eşya satın almıyacan HİZMET satın alacan al NOKIA götür genpaya eşşek gibi yapsınlar ne uğraşıyon.....en iyi telfon NOKIA adamların hizmeti süper ADAMLAR PARAYI HAKEDİYO KARDEŞİM TRİDENT GİBİ YAMUK YAPMIYOYALAR..

Anlatış biçimine hayran kaldım :oke:

bestofjon

Üye
bnde verdim garntiye en az 1 ay !

H.DURGUT

H.DURGUT

Üye
benim telefonumda digiphone dg 27 ydi kucuk bi ses problemi vardı gold elektroniğe yolladım daha ben teklif etmeden adamlar yenisini yollayalım dediler ve ilk yollayısımdı ve 2 gun içindede yolladılar yani anlayacagın bu işin nokıa samsungla alakası yok servisin musteri hizmetleriyle alakası var adamlar yolmadan oncede aradılar hangi rengini istersiniz diye gold elektronik istanbul :oke::oke:

yuxel1

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim sesim karşıya gitmiyor kendi kendine oldu bu olay bazı kullanıcılardada var bu ama bana mesaj attılar ve bakın ne yazmış şerefsizler.==Cihazınız 26/10/2010 tarihinde 55950 irs numarası ile ulaşamadığımız için iade edilmiştir.Kullanıcı hatası bulunmaktadır

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar benim sesim karşıya gitmiyor kendi kendine oldu bu olay bazı kullanıcılardada var bu ama bana mesaj attılar ve bakın ne yazmış şer*****ler.==Cihazınız 26/10/2010 tarihinde 55950 irs numarası ile ulaşamadığımız için iade edilmiştir.Kullanıcı hatası bulunmaktadır

bu ne demektir ya bu kadar milletin parasına düşkün şrefsiz bir marka olurmu ya bide ayriyeten 15 tl para istiyolar == Cihazınız 26/10/2010 tarihinde 55950 irs numarası ile ulaşamadığımız için iade edilmiştir.Kullanıcı hatası bulunmaktadır

H.DURGUT

H.DURGUT

Üye
aynı sorun bendede vardı ses karsıya kesk kesk gidiyodu ama benim servis iyi cıktı teli hemen değiştirdiler yenisiyle hemde 2 defa :) 3 gun içindede yenisi elimde oldu :oke:

acıkca telefonu sen bozmussun demiş servis basının caresine bak diyo ...ki bu resmen bastan savmaktır

yuxel1

Üye
    Konu Sahibi
boyle bişe yok ya sesim gitmiyor kendiliqinden oldu ama işte o..ç ları bide senin telinin markası neydi?

MESAJ ATTIM=ben telefonuma birşey yapmadım kendi kendine Sesim karşı tarafa gitmemeye başladı bu sadece bende değil forumdaki diğer trident kullanıcılarındada bulunuyor buna bir çözüm bulun herkez aldığı için pişman! .BU BİR KULLANICI HATASI DEĞİLDİR.BİR KULLANICI OLARAK BUNLARI SÖYLÜYORUM.PEKİ NE ZAMAN ULAŞACAK BANA TELEFONUM ÇÜNKÜ BEN HEP EVDE OLAMIYORUM.?

TRİDENT MESAJ ATTI=Kullanıcı hatası bulunduğundan onay gelmediği için iade edilmiştir.Kargo bugün adresinize teslim edicektir.

ya bu kadar olmaz bi insan ya,:@:@

H.DURGUT

H.DURGUT

Üye
tamam işte kardeşşş teli tekrar gonderiyolarlar sana bence ara bi konus ben servisimi aradım adamlar 3 gun içinde yenisini gonderdi ama yasın kucukse babanı filan konusturki seni kaideye alsınlarrr

yuxel1

Üye
    Konu Sahibi
valla bilmiyorum adamlar takmıyor bile bi faydası olurmuki? üstüne telefonu iyice bozup yollamışlarsa şikayet ederiz

Bu kadar karaktersiz bir insanlık görmedim

H.DURGUT

H.DURGUT

Üye
olur tabii adamlarla konus telefon gelmedennnn yenisi istee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt