trident a2000

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
trident a2000
hepsiburada da bakiyordum trident bu vardi almayi dusunuyorum sizce iyi bir telefonmu alcam yorumlarinizi bekliyorum.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
tavsiye etmem servisleri de telefonları da çok sorunlu

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye
Öncelikle bunu Çin malı telefonlar bölümüne açsaydın daha iyi olurdu ama ben sana kısaca anlatayım bu telefonu inceledim arkadaşımda vardı ne kadar iyi olduğu sana kalmış :) Anlatıyorum :

Bilindiği gibi çift hatlı bir telefon.Android işletim sistemini kullanıyor fakat 2.2.1 yani Froyo :ok2: 256 mb ram var ve bana göre Android için çok düşük aynı zamanda bir çin malı telefonu ne kadar kaldırabilir..Ön yüzünde de kamerası var VGA..Arka kamerası 3.2 mp fena değil..Ekranı 4.0 inç bence gayet ideal..Telefonun bana göre en büyük eksiklerinden biri 3G özelliği yok :) Wifi özelliği var bunu belirteyim..

Kısacası böyle ama kalırsa hiç bulaşma bunun yerine 2.el Symbian işletim sistemli telefonlara bakmanı öneririm..700 :tl: aşağısı Android almanı tavsiye etmiyorum ki almak istediğin telefon Çin malı ise ne derece sıkıntılı olur sen düşün.. 2. el 603 telefonlara bak bence..

Ben görüşlerimi söyledim gerisi sana kalmış kardeşim :)

The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
en fazla 500 tllik akilli android telefon hangi marka önerirsiniz.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Kardeşim demek istediğim 500 :tl: veriyorsun zaten Çin telefon alıp da 2 ay sonra pişman olma diye diyoruz sakın yanlış anlama. :) Burası da link göz at :10numara: Bu fiyata 603 öneririm kesinlikle..

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Android değil ama 603 güzel telefon bi bak bence :good:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
500 e 603 bulabilirsin bence

The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
ama android bulamazmiyim

MasteLaa

MasteLaa

Üye
ama android bulamazmiyim
Android alacaksanız düşük model almayın pişman olursunuz sürekli yazıyorum ama yine yazayım bir şey kaybetmem.Android bildiğimiz üzere sistemi yoran ve fazla ram yiyen bir sistem..Kullanılmayan ram boş ram mantığı gibi bir şey..Android Linux tabanlı ama yarım Linux..MeeGo gibi değil..Diyeceksiniz ne alaka ama direk çekirdeğe bağlanmıyor android..Bunun yerine Dalvik yani uygulamaları ve oyunları stabil çalıştıran ile çalışıyor.Bu da ancak donanımı yeterli cihazlarda mevcut oluyor..Bir örnek vereyim Qualcomm 800 mhz ile Cortex A-9 1000 mhz bir çalışmıyor..Bu sadece basit bir örnekti..Alınan 500-600 lik android lerden s2-s3 performansı beklemeyin..Bir örnek olarak Ace verebilirim..Dediğim gibi Dalvik işin içine giriyor bu telefonlar ile s2-s3 dalvik bağlantısı gibi değil..Zaten android çok sistemi yoruyor bir de üstüne optimize edilmemiş ve donanımı düşük gelince elinizdeki cihaz Bada dan farkı kalmıyor..

Android bulursun ama umarım anlatabildim demek istediğimi..İlla Android diyorsan bir de bu linke bak senin tercihin sonuçta bir şey diyemem..

Bu link Sony Ericsson Live With Walkman telefonun linki..

The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
wt19i androidmi

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Evet.

The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
tmm dusunucem saol peki trident t1000 nasil onerirmisiniz

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
trident in hiç bir telefonunu önermem.

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
walkman in cuzdan kilifi varmi :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
tmm saolun sony yi alicam istanbula dondukten sonra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt