Trafik Cezasını Hangi Siteden Ödeyebilirim Acil Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

время

время

Üye
    Konu Sahibi
Trafik Cezasını Hangi Siteden Ödeyebilirim Acil Yardım
Arkadaşlar bana bi ceza geldi 77 tllik ve bunu 15 gün içinde ödersem 27 tl indirimli ödüyorum ama gel gelelim sorguladığımda hiç ceza gözükmüyor. 11870 aradım sadece borcu söylüyorlar ama nereden ödeyeceğimi söylemiyorlar yada onlar ödemiyor başka bi site var mı bildiğiniz ödeyebileceğim.

il.ya

il.ya

Üye
Herhangi bir ptt subesindende indirimli odeyebilirsin

• Beğen
Tepkiler: время
время

время

Üye
    Konu Sahibi
Hmm bak bu hiç aklıma gelmemişti teşekkürler.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Sağ tarafta beyanlı trafik cezası ödeme iconu var, ona tıklayarak sana tebliğ edilen cezayı indirimli olarak ödeyebilirsin.

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Plaka ve diğer bilgileri girdikten sonra açılan menünün sağında görünüyor.

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Link vermeye çalıştım ama senin sayfayı açıyor istersen teamviewer ile yardımcı olabilirim.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

bu programı yükle ben sana yardımcı olayım

- - - Eklendi - - -

время

время

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeşimde buraya girdiğimde sonuç bulanamadı diyor ceza yok gösteriyor ceza yeni geldi.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Vergi dairesine gitmeyi dene bende radar, kgs ve muayene cezasını orada ödemiştim

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşım ceza yeni gelmiş olabilir, elinde bir beyan var mı var, sistemde görünmüyor olsa da sen bu cezayı ödemekle yükümlüsün. Görsel verdiğim sayfada yer alan işaretli kısıma elindeki beyan bilgilerini girerek 1/4'ini düşürüp ödeyebiliyorsun.

время

время

Üye
    Konu Sahibi
Vergi dairesine gitmeyi dene bende radar, kgs ve muayene cezasını orada ödemiştim
Vergi dairesine gittim ödedim.
Arkadaşım ceza yeni gelmiş olabilir, elinde bir beyan var mı var, sistemde görünmüyor olsa da sen bu cezayı ödemekle yükümlüsün. Görsel verdiğim sayfada yer alan işaretli kısıma elindeki beyan bilgilerini girerek 1/4'ini düşürüp ödeyebiliyorsun.

O siteye pek güvenemedim çünkü kendin elle giriyorsun. Gittim kendi ellerimle ödedim.

Çok teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Geçmiş olsun, cezasız sürüşler dilerim.