Trabzon nakavt: 2-1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi

6. haftanın açılış maçında, Kürşat’ın attığı frikik golü Trabzon’u öne geçirdi. Bir topu direkten dönen, bir penaltısı verilmeyen Sivasspor, Sergio ve Balili ile sonuca gitti.

BU sezon deplasmanda oynadığı iki maçtan da beraberlikle ayrılan Trabzonspor, ligdeki ilk yenilgisini yine bir dış saha maçında aldı. Gökdeniz ve Szymkowiak şoklarıyla sarsılan bordo mavililer, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanan 6. haftanın açılış maçında Sivasspor’a 2-1 yenildi.

Karşılaşma öncesi başlayan yağmurun tribünleri boş bıraktığı mücadelede, Trabzonspor iki önemli eksiği; Gökdeniz ve Szymkowiak’ı çok aradı. Orta sahada etkisiz kalan bordo mavililer, buna rağmen ilk golü bulan taraftı.

Dört forvet işe yaramadı

22. dakikada Kürşat’ın yaklaşık 40 metreden attığı frikik golüyle öne geçti. Hüseyin’in ceza alanı içinde topu elle oynamasını göremeyen ve Sivasspor’un bir penaltısını vermeyen hakem Serdar Tatlı, Sergio’nun kafa ile attığı golü, eliyle düzeltti gerekçesiyle önce vermedi. 37.dakikadaki bu pozisyonda yardımcısı Alpaslan Dedeş’in uyarısıyla Sivasspor’un golü geçerli saydı ve skorda eşitlik sağlandı: 1-1. Devre bu skorla geçildi. İkinci yarıda golü isteyen ve arayan Sivasspor’du. 52. dakikada Balili, inanılmaz bir gol attı. İsrailli futbolcu, kendi sahasından aldığı topla tek başına Trabzon savunmasını geçerek, Jefferson’u avladı: 2-1.

Golü Dedeş verdi

SİVASSPOR’un Sergio ile kazandığı beraberlik golünü, hakem Serdar Tatlı, Brezilyalı oyuncunun topa elle temas ettiği gerekçesiyle önce vermedi. Yardımcısı Dedeş’in uyarısıyla geçerli saydı.

abuvice :'(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Güzel maçtı... :bravo:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi bu sene lig inanılmaz zevkli geçiyo yaw kimin ne zaman kime yenileceği yada kimin ne zaman kimi yeneceği belli değil anadolu klüpleri parayı bulunca güçlendiler tabi bu sene 4 büyükler dışında bi klüp şampiyon olursa şahsen ben hiç şasşırmam sizde şaşırmayın

SANCAR

SANCAR

Üye
cidden ya sadece sivas değil diğer külüpler de coştu
bu sene şampiyonu 4 takım arasından seçmeyeceğiz heralde :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sivas 11 puan oldu.. :wacko:

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Bu sene aha buraya yazıyorum çok çetin geçecek..

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by abuvice@Sep 17 2005, 03:36 PM
Bu sene aha buraya yazıyorum çok çetin geçecek..
[post=168142]Quoted post[/post]​

Trabzonsoprsuz geçecek gibi :lol2:

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
+1 üzülerekte olsa öyle görülüyor :(

CooL'n'Quiet

Üye
abü bu yayıncı kurulusun kazanan takımlara para verme olayı varya cok ii oldu kimse mac satmıyo bide para için ölümüne oynuyolar :b

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Maçı izledim ve oldukça heyecanlı ve çekişmeli , tempolu bir maç oldu.

Gerçekten Sivas iyi oynadı ve Trabzonda da Szymek'in eksikliği hemen göze çarptı.

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
sadece szmykowiak deil gokdenizin yokluguda hissediliyo
walla yeni cıkanların hepsi kok sokturuyo bu sene
ne olacagı hic belli deil

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İddada sivası buldum 4 oran vardı ama gidip kıyrıtık avusturya takımından yattık.. :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ah şu İddaa kupanların Ahmet :ehe:

cepix

cepix

Üye
Aynen ya 1 maçla kupon yattı :(

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by cepix@Sep 17 2005, 07:50 PM
Aynen ya 1 maçla kupon yattı :(
[post=168449]Quoted post[/post]​

+1 olympiakos tan :(

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
iddaa da derbiye bjk ve beraberlik diyorum

Caine

Caine

Üye
bende beraberlik diyorum. başka sonuc supriz olur. mac kadikoyde olsaydı bjk derdim :DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...