TRABZON DEVLET TİYATROSU ( Ulaşım / Adres / Bilgiler / Tarihçe )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Adres:Trabzon Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü
Gülbaharhatun Mahallesi Kalcıoğlu sokak. No:1
61040 Atapark/Trabzon

Öneri, Dilek ve Şikayet Hattı:
Telefon: 0462 326 56 91-93
Fax: 0462 322 15 68
E-mail: [email protected]

Trabzon Devlet Tiyatrosu Haluk Ongan Sahnesi
Trabzon Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü
Haluk Ongan Sahnesi
61040 Atapark/Trabzon

Gişe Tel.No: 0 462 230 10 44

Genel Bilgi: (Hakkında - Tarihçe)

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren 13 bölge tiyatrosundan biri olan Trabzon Devlet Tiyatrosu, 7 Ekim 1987 yılında Necati Cumalı'nın "Boş Beşik" adlı oyunuyla ilk kez perdelerini açmış ve 20.yılını sergilediği 105 oyunla geride bırakmıştır.

İlk olarak 2000 yılında, yapılan ticari antlaşmanın kültürel ayağı olarak, Karadeniz'e Kıyısı Olan Ülkeler Tiyatro Buluşması olarak başlayan ve bu yıl 9.sunu düzenleyeceği Uluslararası Karadeniz Tiyatro festivaliyle şimdiye kadar 19 ülkeden, 53 tiyatroyu ağırlamıştır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt