Touchwiz 5 Launcher ( 4.+ ) - ( Root Gerektirir )

Konu Sahibi
Touchwiz 5 Launcher ( 4.+ ) - ( Root Gerektirir )
Evet beyler daha önce Touchwiz 5 konusu açmıştım fakat o rootsuzdu ama widget eklenmiyordu
Bu konudakinde widget de ekleyebiliyoruz ve menüler 5x4 aynısı olacak

Touchwiz 5 Launcher'ımız ve Widget eklemek için gerekli lib dosyasımızı burdan indiriyoruz

Yüklenişi şöyle arkadaşlar
İlk olarak Tw5.rar dosyasından çıkan SecLauncherSigned2.apk dosyasını system/app klasörüne atıp gerekli izinleri yazdığım gibi ayarlayın
r w
r
r

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lib dosyasınıda system/lib dosyasına atın gerekli izinleri aşağıdaki gibi ayarlayın
r w
r
r

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ek olarak cm romlarını kullanan arkadaşlar touchwiz tema indirsinler böylece touchwiz launcher kullandığımızda simgelerde touchwiz simgeleri olacaktır

Buyrun bunlarda ss ler

SS'Ler Galaxy W 'umdan Çekilmiştir Cm9 4.04 Rom Yüklüdür .

Tepkiler: en-sel

Dejavuex

Üye
Cm10 kullanıyorum bende keşke çalışsaydı hemen denicektim.
Şuan cm10dan çok memnunum 2 gündür kullanıyorum ondan geri dönmicem
CM9 ninght sürümüne ulaşınca denerim inşallah.
Konu için ayrıca teşekkürler

Konu Sahibi
Galaxy W Cm10'da çalışmadı maalesef.

Ben hiç Cm10 denemedim oyuzden çalışıp çalışmadığı hakkında bir şey diyemicem

Rica Ederim Telefonun havası bir başka oluyor en kısa zamanda cm9da denemenizi tavsiye ederim

tabletde denemek istiyorum ama güzel dururmu 7 inç tablet

- - - Eklendi - - -

Launcheri kaldırmak için ne yapmamız gerekiyor hocam ?
Bu arada Wallpaperi link atabilirmisin hocam?

Konu Sahibi
tabletde denemek istiyorum ama güzel dururmu 7 inç tablet

- - - Eklendi - - -

Launcheri kaldırmak için ne yapmamız gerekiyor hocam ?
Bu arada Wallpaperi link atabilirmisin hocam?

launcheri kaldırmak icin system/appdan sildiğinizde silinir sanırım ama tam emin değilim neden kaldıracaksınız 10 numara launcher

- - - Eklendi - - -

Buyrun Wallpaper

launcheri kaldırmak icin system/appdan sildiğinizde silinir sanırım ama tam emin değilim neden kaldıracaksınız 10 numara launcher

- - - Eklendi - - -

Buyrun Wallpaper

Çok Saolun Hocam...

Birde Tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama Tablete uyarmı launcher 7 inç tablet?

Konu Sahibi
Çok Saolun Hocam...

Birde Tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama Tablete uyarmı launcher 7 inç tablet?

Kardeşim açıkcası pek bir fikrim yok tablete uymazsa silersiniz yukarıda yapılışını anlattım ordan bakarak uygulayabilirsiniz

Dejavuex

Üye
Güzel bi konu niye altlarda geziyo ki .
Güncel.

mustipa

Üye
b u cm9 cm10 ne pek bir bilgim yok anlatırmısınız

Dejavuex

Üye
Ben telefonun görünümüne önem veriyorum . Baya araştırdım bulabilmek için orjinalmiş gibi gözüküyor yani Arkadaşların takdiridir yinede

Valla menü giriş çıkışlarda hızlanıyor Galaxy W CM.10.1 Çıktı yükledim bu launcheri yapamayınca geri döndüm nasıl alıştıysam artık

Tepkiler: KordonCeLiL-dG-

Rookie66

Üye
fotolardaki status bar ı nasıl yeşil yaptın .