Toshiba Mute tuşu sorunu win8.1

• 13 Temmuz 2014
  • 978 Okunma
  • 11 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce toshiba laptopumu 8.1 64 bite yükselttim. Fakat yükselttikten sonra mute ve wireless tuşu çalışmamaya başladı... İlginç olan sadece bu ikisinin çalışmaması.Diğer bütün hotkeylerin(ses arttırma-azaltma, play/stop) hepsi çalışıyor.2 gündür kullanamıyorum.Lütfen yardım edin!!!

MODEL:TOSHIBA SATELLITE S50T-A-10W WINDOWS 8.1 64BIT

Yazan: zkr
  2. geri sürüm düşür internette bulabilirsin

3. onun bir driveri vardır. Mesela ben msi kullanıyorum. Scm diye uygulaması var (system control manager). Ses açma ve kısma bu driveri yüklemeyince çalışıyor ekran ışığı da dahil. Ancak wifi, uyku tuşu vs çalışmıyor. Toshibanında illa o şekilde bir driveri vardır onu kurman gerekir.

4. zkr

zkr
    driverı inik ve kurulu zaten bu kadar basit bir şey olsa yazmazdım buraya ayrıca sürüm düşürmek istemiyorum
    ---
    cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar :)

5. 8e uyan driver 8.1e de uyar büyük ihtimal ilginç

6. bende 8.1 64 bit kurduğumda bendede çalışmadı hatta hala çalışmıyor .Şimdi ise laptop çalışmıyor :ehe

Samsung ile gönderdi
    MaxipmaN bunu beğendi.
  7. :muha:
    ---
    ama arkadaş 8den yükseltmiş garip ya

Tr_SERGEN bunu beğendi.
  8. Uymayabiliyor gerçekten arkadaşın orjinal 8'li casper'ına 8.1 kurdum baya da uğraştırdı mbr alanına virüs sokmuş nasıl becermişse makineyi hayata döndürmek 6 saat sürdü. O kadar uğraştan sonra 8.1 kurdum ve ağ kartını tanımadı 8.1'den bahsediyoruz. 8 driverini sitesinden kurdum çalışmadı yine. Tuttum 8 attım çalıştı.

MaxipmaN bunu beğendi.
  9. zkr

zkr
    yok mu bir yol gösterecek
    ---

10. Sürüm düşürmekten başka çaren yok :bilmm

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. bendede çalışmıyo satellite c855-155
    ---
    ama bende bi wireless çalışmıyo
    ---
    pardon çalışıyomuş
    ---
    önceden çalışmıyo diye hatırlıyodum
    ---
    Download drivers: burdan driverleri indir

12. Windows 8.1 e uyumlu driverları ya yoktur ya da bulup yüklemen gerekir eger bulmakta sorun yaşuyorsan driver scan programları var onları deneyebilirsin

Yüklüyor...
17/10/2018 - 15:00