Tomtom Go Navigation Traffic v1.13.1 Build.(1763)

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

Marketten yükleyiniz maps indirme bölümüne geldiginde cikiniz yüklediginiz tomtom,u kaldirinizindirdiginiz
tomtom go Apk yükleyiniz istedginiz ülkelerin mapsini indiriniz

Uygulamayı yükledikten sonra açın Haritalari indirme bölümüne geldiginde.
tomtom Navi,den Şimdi çıkın ve kapatın
sonra yüklediginiz uygulamayı kaldırın ve crk apkyı yükleyin..
Tomtom Navi,yi acniz İstediğiniz Ülkelerin haritaları indirebilirsiniz.
Android 4.0.3 ve üzerinde problemsiz calisir

kullanmakta oldugunuz tomtom go traffick varsa üzerine yükliye bilirsiniz

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Paylaşım için :tşk:

dark3434

Üye
Teşekkürler üstad.

dark3434

Üye
Üstad bu uygulama benim favorim, fakat trafik ışıkları ve radarları göstermiyormu yoksa benmi ayarlayamıyorum,gerçekten çok severek kullanıyorum,radar ve trafik ışıklarını nasıl ayarlayabilirim yada başka birşey yapılırmı.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Üstad bu uygulama benim favorim, fakat trafik ışıkları ve radarları göstermiyormu yoksa benmi ayarlayamıyorum,gerçekten çok severek kullanıyorum,radar ve trafik ışıklarını nasıl ayarlayabilirim yada başka birşey yapılırmı.
arkadasim ayarlarindan ayarliyacaksin internetin olacak ozaman radarlari kullana bilirsin.

dark3434

Üye
Üstad tabiki ayarlardan ayarlı, fakat göstermiyor internetim var.benim gördüğüm sadece trafik ve hız kameraları menüsü var,oda açık zaten başka bir ayarı varsa yazarmısınız.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Üstad tabiki ayarlardan ayarlı, fakat göstermiyor internetim var.benim gördüğüm sadece trafik ve hız kameraları menüsü var,oda açık zaten başka bir ayarı varsa yazarmısınız.
arkadaşım tomtom servisleri ,sesler ve uyarılar ayarını yaptıgında
problem olmaması lazım benim bulundugum ülkede problem yok
yazdığım ayarlar yapıldıgında.

dark3434

Üye
Sesler ve uyarılar menü aktif.fakat ekranda görsel olarakta ne trafik lambaları nede radar veya hız kameraları gözükmüyor,sesli uyarıdan vaz geçtim bari kameraları gösterse olabilirmi.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ben ekstra bulundugum ülkede denedim göstermekte kesin bir şey diyememki Türkiye için tomtom servisleri ayrınıda kontrol et.
İstersen bir eski versionuda onu bir denesin uzun iş ama deneye
bilirsin istersen.

dark3434

Üye
Teşekür ederim desteğiniz için,acaba programı ilk kurarken bize bilgi gönderin seçeneği var ben onu aktif etmiyorum olabilirmi acaba.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Teşekür ederim desteğiniz için,acaba programı ilk kurarken bize bilgi gönderin seçeneği var ben onu aktif etmiyorum olabilirmi acaba.
Olabilir arkadaşım sen yazdıgım gibi tomtom servislerindeki ayarları
diger bölümdekide sesler ve uyarılar ayarlsrınıda ayarla
Ona göre gerekirse tekrar en baştan başlarsın yüklemeye.

dark3434

Üye
Olmuyor malesef uygulama ***** olduğu içinmi acaba,uygulama çalışıyor canlı trafik akışına ekranda çıkıyor,fakat trafik ışık ve kamera görselleri ekrana gelmiyor.navigon euroya v 8 de tam tersi trafik ışıkları ve kameralar gözüküyor canlı trafik akışı gözükmüyor,navigonda canlı trafik gözükse onu kullanıcam oda çok güzel,bari navigonda hatasız çalıştırmayı bakarsak.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım istersen yazdıgım gibi tamamen kaldır yeniden dene başka bir şey diyemiyorum
Türkiyede denemedim normalde olması gerekir ama kesin bir şey diyemiyorum.
Navigon 8.8.2 bulundugum ülkede denedim internet olduguda çalışır durumda radarlar
olsun trafik sıkışıklıgı olsun haber vermekte.

dark3434

Üye
Kaldırıp yeniden yükledim malesef olmadı belki başka yükleyen arkadaş var ise sonuçları paylaşmasını bekleyelim. İlginiz için teşekkür ederim çalışmalarınızı takdirle takip ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: memoli6767

dark3434

Üye
Üstad güncelleme gelmiş,1.13.2 ilgilenirsen sevinirim.ayrıca her güncelleme geldiğinde 388 mb Türkiye haritasını indirmek zorunda kalıyoruz,bunun bir yolu varmıdır.

Son düzenleme:
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Üstad güncelleme gelmiş,1.13.2 ilgilenirsen sevinirim.ayrıca her güncelleme geldiğinde 388 mb Türkiye haritasını indirmek zorunda kalıyoruz,bunun bir yolu varmıdır.
arkadasim ekedim denetimde daha sonra acarlar görebilirsin
elindekinin üzerine yüklersende mapsi yenilemek zorunda kalmazsin
yeni version geldiginde bilgi gelir

dark3434

Üye
Teşekkür ederim. Eline sağlık.

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Şuan ki güncel hali ile uygulamadan memnun musunuz, diğerlerine göre ne durumda?

#

dark3434

Üye
Canlı trafik verileri çol doğru adres bulma da çok güzel.fakat hız kameralarını göstermiyor yada ben ayarlayamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar.

Üst Alt