Toib Beta Ön İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Toib Beta Ön İnceleme
Google tarafından engellenen resmi YouTube uygulamasının kullanılamayışı kullanıcıları 3. parti olan bu uygulamalara yönlendirmekte. Phonly uygulaması geliştiricileri tarafından yapım aşamasında olan yeni YouTube uygulaması olan Toib şuanda kapalı beta aşamasında. Uygulama şuanda beta aşamasında olduğu için video ayarlarını değiştirme gibi küçük eksiklikleri bulunmakla birlikte "m.youtube.com" adresinde kullandığımız varsayılan oynatıcı kullanılmakta.
Uygulamanın beta kullanıcı alımları şuanda yeterli seviyeye ulaşıldığı için kapatılmış durumda.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: alasulumurat, saynesim, suyunsesi ve 2 diğerleri

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Çok güzel görünüyor

PureFood

PureFood

Üye
Keşke Microsoft'un kendi Youtube uygulaması gibi yarım ekran video açma da olsaydı. Arayüz güzel, acaba bu özelliği güncelleme ile ekleyebilirler mi ? Keşke bir arkadaşımız mesaj atsa. Ya da metni yazsa ben de gönderebilirim.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: SamilGoktas

Warnings

Üye
Video açarken bazen takılıyor

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Konu için teşekkürler.Guzel programa benziyor ama ben ie den giriyorum Youtube ve gayette memnunum telefonda 3.parti uygulamaları var Youtube ama pek kullanmıyorum.İe her şeye bedel :)

efeler12

efeler12

Üye
Bana beta geldi ama hala indirme izniniz yok diyor

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Keşke Microsoft'un kendi Youtube uygulaması gibi yarım ekran video açma da olsaydı. Arayüz güzel, acaba bu özelliği güncelleme ile ekleyebilirler mi ? Keşke bir arkadaşımız mesaj atsa. Ya da metni yazsa ben de gönderebilirim.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
yarım ekran açma 8.1 de gelicek biraz sabretmek gerekiyor

Warnings

Üye
sorunu anladım geribildirim yaptım geri dönerlerse giricem
toib beta kayıt oluyorsun hani web sayfasında sign up here deyip sonra sana onaylama maili geliyor onu onaylıyorsun onaylamazsan kabul etmiyordu onu dedim yani mailine gelen epostayı onayladınmı ?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Bu özellik için 8.1 gerekmiyor. Önceki yasaklanan Youtube uygulamasında bu özellik vardı.
ben tarayıcı üzerinde demiştim o özellik gelicek diye eksik yazdım galiba ama artık kendi programları ile açılacağı söyleniyordu hatta

Warnings

Üye
ben tarayıcı üzerinde demiştim o özellik gelicek diye eksik yazdım galiba ama artık kendi programları ile açılacağı söyleniyordu hatta
sen galba Multi Windows uygulamasını diyorsun ?

efeler12

efeler12

Üye
toib beta kayıt oluyorsun hani web sayfasında sign up here deyip sonra sana onaylama maili geliyor onu onaylıyorsun onaylamazsan kabul etmiyordu onu dedim yani mailine gelen epostayı onayladınmı ?
onayladım onları mail adresi gmail girmiştim hotmail gerekiyormuş mail attım düzeltirlerse giricem

Warnings

Üye
Rainesto

Rainesto

Üye
:tşk: katy perrynin fotosuna bakarsanız illuminatiye üye oldugu belli :ASDASD

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Merakla bekliyorum. Youtube HD stabil değil ve karmaşık geliyor bana çünkü.

Not: Programın görsellerinde Beyonce'nin yeni şarkısı Partition'da var. Bi bakın derim videoya. :ehe (Yüreğiniz kaldırırsa tabi.)

Son düzenleme:

Üst Alt