"tofy" Arkadaşımız Yönetim Ekibimize Katılmıştır..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
arkadaşlar yanlış anlamayın ama ben daha paylaşımcı kişilerin mod olmasını istiyorum mesela ayın üyesini seçerkende bazı hatalarınız oluyo sen mi bize öğretecek olursanızda anlarım nede olsa hiç mod olmamış bi üyeyim ama bence daha paylaşımcı çalışkan adil ender kişileri mod yapın ha dersinizki tofy'e garezinmi var kesinlikle hayır o yine siteye üye kazandıran iyi bi kişidir[ne kadar tanımasamda]

aTTra

Üye
1 - Bu sizin düşünceniz, biz yönetici seçerken güvenilir olmasına, acaba siteyi bu kişiye teslim edebilirmiyiz ki diyerekten yola çıkıyoruz. Ki bizim için 100000 tane siteye dosya ekleyen yada 1 tane dosya ekleyenin bir farkı yoktur. Biz kişinin düşüncelerine, sorumluluk sahibi olmasına bakarız!

2 - Neden biz " tofy " 'yi yönetici seçtik? ÖNCE BİR SOR!

Cevabı = " tofy " biliyorsunuz ki bir bayan. Sitemizde ister istemez " erkek " gruplaşması oluyor bayanların olmamasından kaynaklanıyor bu. İşte belkide biz bi adım attık, yada gerçekten attık " tofy " 'yi yönetici yapmamızla. Göreceksiniz ki ileride " bayan " topluluğuda doğacak.

Yeterlimi salihyet beyefendi? Anladınız mı? Anlamadıysanız daha geniş bir açıklama yapabilirim..

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Tebrikler Tofy bu arada ne kadar çok yönetici oldu yav Her üç kişiden birisi yönetici mi ne

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Paylaşıma bakılmaz yönetici seçilirken site içi genel durumu vs.. Ayrıca aTTra'nın dediklerine dikkat et derim..

Yönetici açığı olduğundan mı alındı tofy? Hayır yönetim zaten müdahale olarak yeterliydi ancak Hasan Abi'ninde belirttiği gibi bayan olması vs 1-2 neden sonucunda yönetici olarak atadık...

Her paylaşımcı yönetici olacak diye bir kaide yoktur.. Paylaşım yapar ama yönetim durumundan anlamaz veya paylaşım yapar ama güvenilir değildir...!!!

İyi Akşamlar...

aTTra

Üye
<div class='quotetop'>(FrontmaN &#064; Dec 2 2005, 08&#58;00 PM) [post=220122]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Tebrikler Tofy bu arada ne kadar çok yönetici oldu yav Her üç ki&#351;iden birisi yönetici mi ne
[/b][/quote]

Negative - Site sahibi - Admin = Ara s&#305;ra

Zero - Admin = Aktif, daha çok ak&#351;amlar&#305;

Haberci - Co.Admin = Aktif

aTTra- Co.Admin = Ak&#351;am 18&#39;den sonra aktif

van_hoijdonk - Co.Admin = Aktif

Gokhan43 - Co.Admin = Ara s&#305;ra - Genelde hafta sonu

DefoctoR - Moderatör = Ara s&#305;ra

the_patriot - Moderatör = Ara s&#305;ra

curunan - Moderatör = Pek fazla u&#287;ram&#305;yor

tofy - Moderatör = Daha yeni. &#304;leride görece&#287;iz

Demekki o kadar da fazla de&#287;il, her birimiz ayn&#305; saatte, aktif olsayd&#305;k o zaman çok olurduk <div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>[/b][/quote]

slayer

Üye
tebrikler...

swedeniz

swedeniz

Üye
tebrikler tofy senin için hayırlısı ne ise o olsun

msw

msw

Üye
Tebrikler....Yeni görevinde başarılar...

Salihyet

Salihyet

Üye
ayrıca ayın üyesi konusunda geçen aydan bahsediyorum slayer&#39;ın aktifliği tartışılamaz
ben diyorumki çok aktif ve iyi birini mod yapın çok örnek var bunun adına.

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Salihyet haklı bence slayer,ibonline,salihyet olabilirdi.

Salihyet

Salihyet

Üye
bence slayer çok iyi bi mod olabilir ibonline&#39;de çok iyi bi paylaşımcı şu ana kadar isim vermemiştim zaten

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bizim kafamızda zaten bu göreve layık arkadaşların adları var..&#33;&#33;&#33;

Önermenize gerek yok... Sanırım anlatamıyoruz.. Yönetim için güven gerekir ve ihtiyaç gerekir... Tofy&#39;nin durumu ise özel..

Ayrıca şuanda yönetici ihtiyacı yoktur... Slayer iyi bir mod olabilir ama biz yetki vermedikçe olamaz.. O yüzden şuanda kimseye böyle bir görev düşünlmemektedir..

Not: Slayer orada örnektir..

tofy

Üye
arkadaşlar tebrikleriniz ve sevinerek karşılamanız için teşekkür ediyorum maxicep ailesinde olmaktan dolayı çok mutluyum çoğunuzun beni tanımış olması ve çizgimin anlaşılmış olması beni çok sevindirdi çok sağolun

Salihyet

Salihyet

Üye
zaten yetkili sizsiniz,bunun aksini idda edemeyiz benn tofy&#39;ninde yanlış anlamasını istemem.görevinde başarılı olmasını dilerim.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tamamda senin resmen anlatmak istediğin bunlar bunlar varken tofy neden oldu demeye geliyor...&#33;&#33;

Sitede her aktif olan yönetici olacaktır diye bir kural yoktur öncelikle bunu belirteyim...

Her aktif yönetici olursa üye kim olacak... ? Aktiflik önemli değildir veya mesaj sayısı...

Ayın üyesine gelincede biz oylama ile seçiyoruz ayın üyesini.. Ben istedim diye değil veya başka bir yönetici istedi diye seçilmiyo kimse.. Oy çokluğu ile seçiliyor...

Tofy arkadaşımız yönetici olarak atanmıştır

Hepinize İyi Geceler...

Salihyet

Salihyet

Üye
anlatamadığıma eminim ....

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O zaman pm ile bekliyorum özel olarak anlatırsan daha iyi olur..

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 2 2005, 10&#58;22 PM) [post=220273]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ayrıca ayın üyesi konusunda geçen aydan bahsediyorum slayer&#39;ın aktifliği tartışılamaz
ben diyorumki çok aktif ve iyi birini mod yapın çok örnek var bunun adına.
[/b][/quote]

Arkadaşım fikirlerini söylemen iyi hoşta karşı tarafı iyi dinlemiyorsun sanırım.
Bir yönetici belirlenirken tek bir kriter gözönüne alınmaz, bir kişi çok süper paylaşım yapıyor veya sürekli aktifdir diye yönetici seçilmez. Paylaşım, aktiflik, olgunluk, sitede sergilediği tavır, güvenilirlik vs pek çok yönden doğru seçim yapılmaya çalışılır.. Bütün bunlar biraraya gelse bile dönemin ihtiyaçları da belirleyici olur. Ayın üyesi konusunda ise yanıldığınız anlamanız için seçilen kişinin yaptığı çalışmaları biraz incelemeniz yeterli olur. Ayrıca sen kişisel fikirlerini söylüyorsun ama bu kararlar listede gördüğün yöneticilerin çoğunluğunun fikir birliğiyle alınıyor, yani tek kafadan çıkan sesler değil..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yönetim ne yaptıysa bi türlü yaptıkları işi beğenmediniz.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Katılıyorum...

Daha önce server bahane ediliyordu onu düzelttik... Şimdide yönetime layık gördüğümüz arkadaşımız tartışılıyor...

Neyse benim yarın sınavım var...

İyi Geceler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt