Tofaş Orta Konsola 12 Volt Çakmaklık Takma (Arka Yolcular İçin)

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Tofaş Orta Konsola 12 Volt Çakmaklık Takma (Arka Yolcular İçin)
Uzun Zamandır Düşündüğüm Birşeydi.Bagajda Araç İçi Kamera ve Ne Olur Ne Olmaz Diye Boşta Soket Vardı Onunla İdare Ediyordu Arkada Oturanlar.Rizeden 20 Tlye Buldugum Bu Dişi Soketi Araca Taktım ve Fena Olmadı.En Azından Arkada Oturanlar Rahat Bir Şekilde Erişim Sağlayabilecek.
Ha Birde İşin Tuhaf Kısmı Sanki Fabrika Taksınlar Diye Boş Bırakılmış Taktıgım Kısım.Arkası Bom Boştu :bilmm

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448, PALA. ve MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Orijicinal olmuş.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Orijicinal olmuş.
Aynen.Aslında Biraz Daha Uğraşıp Arkaya Kalorifer Gözüde Takılabilir Gibi Duruyor. Tabi Detaylı Sökme vs Uğraşmak Gerek Onun İçinde.Bu Kadar Boş Alan Koymuş Ama Bir Çakmaklık vs Akıl Edememişler :bilmm

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Aynen.Aslında Biraz Daha Uğraşıp Arkaya Kalorifer Gözüde Takılabilir Gibi Duruyor. Tabi Detaylı Sökme vs Uğraşmak Gerek Onun İçinde.Bu Kadar Boş Alan Koymuş Ama Bir Çakmaklık vs Akıl Edememişler :bilmm
Kalorifer gözü uğraştırır. Proje yapman gerekir. Plastik aksamı keseceksin , menfezleri yerleştireceksin ama güzel olur. Onun yerine koltuk ısıtma pedleri tak daha mantıklı
Tempralarda kalorifer gözüde vardı. Tempraları severim özellikle 2.0 motorlu full donanımlı olanlarını ama ustası yok anlayan yok.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve DarkredBlue61
PALA.

PALA.

Üye
Küçük çocuklar için tehlikeli, parmağını yakabilir. Doğrudan usb çoklayıcı olsa daha iyi olurdu. Enerji almak için pandizota da konabilir. Ayrıca Cıgaraya hayır diyoruz.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Kalorifer gözü uğraştırır. Proje yapman gerekir. Plastik aksamı keseceksin , menfezleri yerleştireceksin ama güzel olur. Onun yerine koltuk ısıtma pedleri tak daha mantıklı
Tempralarda kalorifer gözüde vardı. Tempraları severim özellikle 2.0 motorlu full donanımlı olanlarını ama ustası yok anlayan yok.
Yok Onlar Daha İyi En Azından Bilgisayara Bağlayıp Arıza Tespiti Yapılabilir.Klimalı vs Modelide Yaygın.O Avrupa Arabası Oldugu İçin İster İstemez Biraz Daha Dolu Koç Sağolsun Nereden Ne Kırparımın Hesabını Yaparak Üretti Araçları
Mesaj birleştirildi:

Küçük çocuklar için tehlikeli, parmağını yakabilir. Doğrudan usb çoklayıcı olsa daha iyi olurdu. Enerji almak için pandizota da konabilir. Ayrıca Cıgaraya hayır diyoruz.
Parmaktan Birşey Olmaz.Zaten Kapaklı Birde Üstüne Kolçak Niyetine Üstüne Minder Koydum Erişim Söylemedikçe Zor.12 Volt 5 Amper Sigortası Var Hemen Atar Sigortalar Birşey Olmadan.Ayrıca Cigorasız Olmaz :cigara:

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Cıgarannn var mııı ??

• Kahkaha
Tepkiler: PALA. ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
sende yok canım harbiden araba dağitilir mi :D 600 700 beygirden aşa dildir :D

• Beğen

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Güzel fikir. Cuk oturmuş gayet de güzel duruyor eline sağlık hocam. Koltuklarda boşluk varsa otobüs koltuklarındaki eğlence paketinden düşünüyor musun? :siritgul:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147, MAERKEK ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Güzel fikir. Cuk oturmuş gayet de güzel duruyor eline sağlık hocam. Koltuklarda boşluk varsa otobüs koltuklarındaki eğlence paketinden düşünüyor musun? :siritgul:
Beğenmene Sevindim Tşk Ederim.Bende Bu Kadar İyisini Beklemiyordum Şahsen.Eğlence Paketi Derken Tam Anlamadım? Koltuk Arkadalarında Cep Var O TArz Birşey Mi Yoksa?

• Beğen

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147

Üst Alt