Tofaş Orta Konsola 12 Volt Çakmaklık Takma (Arka Yolcular İçin)


Da®kness

Da®kness

Üye
Kullandığınız kablo kesiti nedir? Çakmak için kullanmayı düşünüyorsanız 2,5 nyaf ve üzeri kablo kullanın. Daha güvenli olur.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Arka kampanaları diske çevirmek daha mantıklı
Arka kampanaları diske çevirmek daha mantıklı
Yok Bu Tarz Birşey Gerekli Değil Bence. Önde Ekranlı Teyp Mevcut Arkalara Bir Daha Kablo Çek Et Uzun İş.Bunun Yerine Isıtmalı Koltuk,Elektrikli Ayna Hatta Arka Camları Otomatik Yapıcamda Bakaım Ne Zaman.Bir Çok Proje Var Aklımda :)
Mesaj birleştirildi:

Kullandığınız kablo kesiti nedir? Çakmak için kullanmayı düşünüyorsanız 2,5 nyaf ve üzeri kablo kullanın. Daha güvenli olur.
Yok Canım Ne Gerek Var O Kadar KAbloya Elimdeki 0,75 mm Kablo Vardı Ondan Çektim.Zaten En Fazla Çekebileceğim Akım 5 10 Amper Birşey.Yani Fazla Akım Çekecek Birşey Yok O Yüzden Zil Teli Bile Olsa Fazlasıyla İş Görür.Birde Cidden Aracın Her Yeri Kablo Doldu Artık.Ses Sistemi Ayrı Diğer Aydınlatma vs si Dünya Kadar Kablo Geçiyor Aracın Sağından Solundan.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt