tinybatterypublisher SKİN

Sponsorlu Bağlantılar

username37

Üye
Tşkr kardeşim çok güzel olmuş.

I3itkin

Üye
Bende avkon2 3 renk pil göstergesi kullanıyorum çok yakıştı ama Olmamış bence dostum güzel ama %60dan yeşil birden gidiyor yavaş yavaş düş se daha güzel olurdu mesela kırmızıyı 3e sarıyı 4e yeşili 3e bölseydin %90 da yeşilin biri gitsin %80de biri daha %70 yeşil bitsin %60 da sarının biri gitsin %50de biri daha %40da biri daha böyle 10ar 10ar azalsa süper olurdu imkansız gibi :D

username37

Üye
Bende avkon2 3 renk pil göstergesi kullanıyorum çok yakıştı ama Olmamış bence dostum güzel ama %60dan yeşil birden gidiyor yavaş yavaş düş se daha güzel olurdu mesela kırmızıyı 3e sarıyı 4e yeşili 3e bölseydin %90 da yeşilin biri gitsin %80de biri daha %70 yeşil bitsin %60 da sarının biri gitsin %50de biri daha %40da biri daha böyle 10ar 10ar azalsa süper olurdu imkansız gibi :D
bencede daha güzel olurdu ama saolsun uğraşmış minnattarım .d

bulentcan91

bulentcan91

Üye
    Konu Sahibi
Tşkr kardeşim çok güzel olmuş.
:rica:

Doğru söylüyorsun kardeşim, Bu Tiny battery % leri 6'ya bölünmüş, şimdi üç renk olunca da , mecburen %1ve2 birleştirdim, %3ve4 birleştirdim, %5ve6 birleştirdim o yüz den birden düşüyor. Aklıma yeni fikir geldi şimdi belki yavaş düşmesini sağlayabilirim gibi, bir ara musait olunca yine çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve I3itkin

I3itkin

Üye
:rica:

Doğru söylüyorsun kardeşim, Bu Tiny battery % leri 6'ya bölünmüş, şimdi üç renk olunca da , mecburen %1ve2 birleştirdim, %3ve4 birleştirdim, %5ve6 birleştirdim o yüz den birden düşüyor. Aklıma yeni fikir geldi şimdi belki yavaş düşmesini sağlayabilirim gibi, bir ara musait olunca yine çalışırım.
her rengi ikiye böl dostum o zaman %85 de yeşilin biri gitsin %70 de yeşil bitsin sonra %50 de sarının biri gitsin 30 da sarı bitsin %15 de kırmızının biri bitsin %0da kırmızıda bitsin ben böyle bol keseden atıyorumda bilmediğimden k.b. İlgilendiğin için saol :)

• Beğen
Tepkiler: bulentcan91
bulentcan91

bulentcan91

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar
username37
I3itkin - Emrah

Bundan iyisi Şamda Kaysı. :)
Mod TinyBattery By_bulentcan91 MaxiPDA tamamladım :artist: umarım beyenirsiniz.
Saygılrımla.

DOWNLOAD:

• Beğen
Tepkiler: username37 ve I3itkin

I3itkin

Üye
Tşkr kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: bulentcan91

username37

Üye
saol battery çok güzel olmuş. Bişey istiYcem yaparsanda saol yapmazsanda kardeş saniye widget var ama mifin içine sığmadı transprant mif yap ama saniye içine sığsın ve sayıları renkli yaparsan süper olur olmazsada uğraşma .
Saniye widget

saat widget buda saati biraz yukarı çekiver mif aynı bulanık olsun saat alta çok yakın sığmamış sanki ve teşekür şimdiden

bulentcan91

bulentcan91

Üye
    Konu Sahibi
saol battery çok güzel olmuş. Bişey istiYcem yaparsanda saol yapmazsanda kardeş saniye widget var ama mifin içine sığmadı transprant mif yap ama saniye içine sığsın ve sayıları renkli yaparsan süper olur olmazsada uğraşma .
Saniye widget

saat widget buda saati biraz yukarı çekiver mif aynı bulanık olsun saat alta çok yakın sığmamış sanki ve teşekür şimdiden

Kardeş umarım acelesi yoktur, bu aralar çok yoğunum cumartesi pazar günü de çalışıyoruz. Dosyaları indiriyorum şimdi, musaid olunca inceleyeceğim olur olmaz dönerim.

• Beğen
Tepkiler: I3itkin ve username37

username37

Üye
tamam kardeş beklerim ben tm

bulentcan91

bulentcan91

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi

I3itkin

Üye
güZEl ama tranpret bulanık olsun kardeş ve saati biraz yukarı alıver.

• Beğen
Tepkiler: username37

username37

Üye
saniye kırmızı olsa süper olur.saniye kırmızı olsa süper olur

bulentcan91

bulentcan91

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: username37

username37