TibiaME Oynayanlar Gelsin :)

Sponsorlu Bağlantılar

sekajmer

sekajmer

Üye
Herkese Merhaba TibiaME Onlinenin Yeni Türk Sitesi Açıldı Bir Çok Ayrıntılar içinde Sitesini Veriyorum:

Bahaxi

Bahaxi

Üye
arkadaşlar oyuna yeni başlayacam.hangi worlde gelim yardımcı olur musunuz?

mexfacckk22

Üye
word 1 e gel yardımcı olurum

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
ben şimdi indiriyorumda s60v5 dedim sözleşmeyi kabul ettim oradan indirdim tel seçme falan göremedim bi sorun olurmu

- - - Eklendi - - -

oyunu kurdum açtım da nasıl oynayacağım

sekajmer

sekajmer

Üye
OYUNA KAYIT OLURKEN WORLD 20'Yİ SEÇİN TÜRKLERİN DÜNYASI 20. SAKIN BAŞKA WORLD'A GİTMEYİN WORLD 1 FALAN ÇOK DOLU KASAMAZSINIZ. WORLD 20 GELİN HERTÜRLÜ YARDIM YAPARIM PARA, İTEM + KASARIM DAHA NE İSTİYORSUNUZ. BU SİTEDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ=>

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Yine başladık bakalım oyuna world 1'de...

İsmim:
Heyhat

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bi görevde kaldım yvonna honey bu görevi bilen varsa nasıl yapıldığını söyler mi ?

Arı'ların olduğu bölgeye gidiyorsun giriyorsun mağaralarına orda arı'ları kesiyorsun ve Black Honey vede White Honey Çıkıyor bunuda görevi aldığın yere veriyorsun tamamdır :)

mucahitherken

mucahitherken

Üye
Arkadaşlar lütfen yanlış bilgi vermeyelim.Türklerin en yoğun olduğu world 1 dir ki world 1'de okadar çok insan var ki item bulmak kolay,itemler aşırı pahalı değil ve tabii H U Z U R adında nezih bir guildimiz var.Küfür,argo,hakaret yasak.Ve en önemlisi guildimizdeki herkese yardımcı oluyoruz:)
Bu arada oyundaki adım:Mucoknght

• Beğen
Tepkiler: BurakTura
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
ben yeni başladım world 1 deyim

doombolt

Üye
arkadaslar world 1 mage bypcsiz lvl 5 iletisime gecin lutfen

beatboxqwe

Üye
world 28 lv 13 wizard

laledevri55

Üye
world 20 dukan lvl 24

Lanetman

Üye
Evet arkadaşlar tibiame'de hangi world ve kaç level olduğunuzu yazın tanışalım oyunda birlikte kasılırız . Yardım istiyenlere yardım ederiz . Guildimiz:" H U Z U R " guilde gelmek isteyen arkadaşlar bana ulaşsın :)

Ben World 1'de oynuyorum isim :
Heyhat

Beni al guilde kardeş
world 1
sagokafkef
level 12

AHMED...

AHMED...

Üye
nasıl bir oyun arkadaşlar savaş strateji oyunu gibi mi bide oyun da server farkı varmi yani yeni açılan server eski server gibi yeni başlayım bende :) benim asıl oyun ikariam onun mobil sayfası kapandı android ve ios uygulama olarak çıktı doğal olarakta biz n8 ile oynayamaz olduk :) yeni uğraşlar arayış içerisindeyim

palana

Üye
tibiame metin 2 nin mobil minyatür halidir çok güzel bi oyun arkadaşlar başlangıçta belki sevmezsiniz ama ileri ki levellerde oyunun tadıni almaya başlayacaksınız ve başından kalkmak istemeyeceksiniz

w1 TÜRKLERIN DÜNYASI GUILD favori

adhm Mikrop her konuda yardımcı olurum

• Beğen
Tepkiler: AHMED...
AHMED...

AHMED...

Üye
Ben tarayıcı oyunlarını severim dostum da konuya bayağı bi geç cevap verildi

farkole

Üye
oyuna bekleriz. world 1... iletisim rockwolfs

yusem2

Üye
Bn oyuna yeni başladım ve silah değiştirdiğimde 6 gen kırmızı şey 3,5,2 falan olduğunda hasar veremiom ama o 0 sa hasar ver biliyorum ltf buna bi çare
Arkadaşlar ltf biraz erken cvp verelim oyunu oynayamiomm
Bide şu HUZUR guild ine nasıl girilio?
Adım: Neibar

World:1

Level:6

• Beğen
Tepkiler: yusem3

Bir5353

Üye
o yukarda attributes var ordakı silahsa attack gysıyse defance yukselt oluyor

Mertcenkk

Mertcenkk