tibiaME nasıl oynanır ?

• 29 Nisan 2011
  • 5120 Okunma
  • 14 Cevap

1. arkadaslar oyunu oyadıgımdan beri kimseye rastlamadım ve çıkarken oyun kaydedilsinmi diye sordu oyun online degilmi şüphesi oluşturdu ? Exp level pot içme felan onlarıda göremedim. Bilen bir arkadaş nasıl oynanır nereye tıklanır güzelce anlatırsa sevinirim : )

Yazan: Buraxlive
  2. bilen yokmu ????

3. kaydedilsinmi yazısına bakma pot içme var biraz oyna ögrenirsin

4. bende oyun açılmıyo connectng yazıyo açılmıyo
    :vur:vur:vur:vur

----------Eklendi @ 09:46:06 ---------- Yazıldı @ 09:35:37 ----------

kimse yokmu ya çok canım sıkıldı oynuyamıyommm :bigstar::vur:vur:vur:vur

5. Dostum ben oynuyorum şüphen olmasın oyun onlinedır karakter açarken sayı yazan bir bölüm var ordaki rakamı silip 1 yaz 1.dünyada türkler ve TURK guildi var ayrıca pot içme item vb.. mevcut

6. valla bende yükledim 1 dünyaya girdim ama oyunu çözemedim.

7. Arkadaşlar Orada 0 Yazıyor Onu Silip 1 Yapıyorum Ama Nasıl Oynanır Hiç Bilmiyorum Bilen Biri Mesaj Yollayabilirmi??

8. visit tibiame.com diyo yardımcı olun

9. arkadaslar oyun o kadar zor degil oyunda silahların lwl si yok onun yerine sikillere attack a bakcaksın atack puanına göre silahını alcaksın silah daha yüksek olursa yaratıkların canını götüremessin
    kalede slh zrh fln hepsi satılır altın biriktirip alırsın

- - - Eklendi - - -

yardım isteyenler oyunda arkadaş olarak eklesin
    turantr

10. TibiaME nasıl ındırrım Nokia c3-00 a nasıl ındırrım 2012 veya 2013 versıyonu yardım edın

11. kardes bagimlilik yapar ama guzel oyun strateji metin 2 den farki yok oynar lwlini yukseltirsen oyun charlari para ediyo ornk ben 78 level wizardi 250 tl ye sattim itemliydi :) ve suan 52 lvl savascim var eee tabi birde hilem .d ama sadece hile turklerde var ve hilyi kullanmk herkez yapamiyor istersen hilenin linkini atarim...

12. krdşm hileyi verirsen çok iyi olur

13. :ehe :kıskıs:

Yüklüyor...
16/11/2018 - 06:23