Thumbnails klasoru neyin nesi?

Sponsorlu Bağlantılar

TAMER TURK

TAMER TURK

Üye
    Konu Sahibi
Thumbnails klasoru neyin nesi?
Arkadaslar ben siliyorum siliyorum bu tekrar cikiyor 110 mb bi alan kapliyor bilgilendirirseniz sevinirim

-Emre

-Emre

Üye
Dosyanın adını tam olarak kopyala sonra sil bir klasör oluştur onun adını ver bu daha oluşmaz olursa da aynı şeyi tekrar oluşan dosya için uygula =) (nawye selamlar çözüm onun çünkü)

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Ne garip yer kaplıyor siliyorum ama hafızada artma yok

slhtnr

slhtnr

Üye
Arkadaslar ben siliyorum siliyorum bu tekrar cikiyor 110 mb bi alan kapliyor bilgilendirirseniz sevinirim

hocam çözümü anlatiyorum: ilk once o dosyanin adini kopyalayin sonra o dasyayi silin. daha sonra yeni klasor olusturun ve yeni klasorun adina kopyala yapistir yapin yani sildiginiz dosyanin ismi olsun.

edit:çözüm N.A.W.Y e aittir.

PriZm

PriZm

Üye
O dosya video oynatıcıdaki video önizlemelerinin dosyaları.O klasör olmadan video playerdaki önizlemeler hareket etmez.

Sende yine iyi.Bende 101 tane video var ve klasör 429 mb yer tutuyor.

PriZm

PriZm

Üye
Dosyanın adını tam olarak kopyala sonra sil bir klasör oluştur onun adını ver bu daha oluşmaz olursa da aynı şeyi tekrar oluşan dosya için uygula =) (nawye selamlar çözüm onun çünkü)

Dcim klasörü içindeki thumbnails klasöründen bahsetmiyor sanırım.

aleranol

aleranol

Üye
Tam nen yazıyordum yanlışlıkla refreshe bastım ve ne göreyim ali benden önce yazmış :)

-Emre

-Emre

Üye

hocam çözümü anlatiyorum: ilk once o dosyanin adini kopyalayin sonra o dasyayi silin. daha sonra yeni klasor olusturun ve yeni klasorun adina kopyala yapistir yapin yani sildiginiz dosyanin ismi olsun.

edit:çözüm N.A.W.Y e aittir.

Anlatmistim :zzz:

Üst Alt