Yardım Samsung Galaxy Ace Gt-S5820İ ciddi seviye ram cigniyor!

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace Gt-S5820İ ciddi seviye ram cigniyor!
Arkadaslar neyin nesidir bilenedim formattan oncede boyledi hic uygulama yuklemeye gelmiyo bi kac gun once fabrika ayarlarina almistim.

Bi kac uygulama yukledim yedeklediklerimi falan haliyle wifi var diye magazada takilmak hosuma gidiyo bayagi yukle sil yapten son all in one toolvox ile sistemden buyuk bir pisligi silmis vulunmaktayim.sizce ne yapmaliyim ramin dustugu falan yok 230 mb de calisiyo 290 mb se ram boyutu. :(

Rygebin

Rygebin

Üye
Arka tarafta çalışan bir uygulama mevcut. Son Pil Tüketim Değerlerini Alabilir miyim (Varsa Tabii)

djhiguramos

djhiguramos

Üye
düşük ramli cihazlarda ben hep google hizmetleri ,çerçevesini,google play i ,email gibi ıvırı zıvırı siler blackmart kurarım google play ile bağlantı kurmak isteyen programlar çalışmayacak ama cihaz biraz daha düzgün çalışacak .oyunları emülatör vasıtasıyla oynuyorum gameboy advance ,gameboy color ,nintendo ds ,nintendo 64 oyunları önerim .android in düşük bir sürümünü tercih etmeniz 2.3 veya 4.0 gibi yapabiliyorsanız swap yapın 4.4 ile art ile ram artışı varsa ona geçin ama zor sistemin ram ihtiyacı artıyor sürekli .duruma göre build.prop dan ramle ilgili bazı satırlar eklemeniz ve değiştirmeniz gerekebilir supercharger gibi detay kısımlar da var ama hangi romdasınız bilmediğimden bu kadar yazabiliyorum.

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Stock romdayim 2.3.6 gingerbread

Pil tuketimden kastiniz ne ? Nereden bakicaz nasil yolluycam

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Tapatalktan goruntu yukleyemiyorum yetkim yokmus :(

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
S11 Sa 22 Dk. 50 S. Pil

Hucre Askida 48%
Telefon Bosta 45%
Ekran 5%
Wifi 4%

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
@kaankulahli bayagi uygulama sldm hala ayni 240 mb falan yiyo zzombie age 2 , 7 dakika facebook lite , barcode okuyucu , falan. Buyuk kismi temiz pek kastiracak arkada bol bol calisan uygsmda kalmadi vede kaynagini bilmedigim gibi cok can sikici. :(

Üst Alt