Theme Graphics Switcher 1.1.0 - Herhangi Bir Temanın İkonlarını Başka Bir Temaya Aktarın..!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

antelope

Üye
    Konu Sahibi
Theme Graphics Switcher 1.1.0 - Herhangi Bir Temanın İkonlarını Başka Bir Temaya Aktarın..!
Theme Graphics Switcher

Uygulama: Tema Grafik Switcher
Geliştirici: Kova
İnternet sayfası:
E-mail: [email protected]

Tema Grafik Switcher bir tema diğerine uygulama ve klasör simgeleri transferi sağlayan bir uygulamadır. bunu paket sis ihtiyaçlarını çözmek için bir kaynak simgeleri ve kaynak tema simgeleri aktarılacaktır hedef sis paketi alınacaktır tema.

Kaynak ve hedef tema seçin paketler, daha sonra bunları aktarmak için Başlat kopyalamak istediğiniz simgeleri kontrol edin. tema hedef orijinal simgeleri Kaldır "" onay kutusunun nasıl kaynak ve hedef temalar uygulama simgeleri eşitlenir seçmenize olanak verir. tüm uygulama ve kaynak tema bulunmayan klasör simgeleri işaretliyse hedef tema (böylece farklı simge setleri hiçbir karışımı) kaldırılır edilmektedir. , Bu simgeler (bu mod ne zaman simge hedef tema kaynağı tema simgeleri ile tamamlamak için gerekli olabilir) tutulur etmiyorsa.

Tema Grafik Switcher bir. Bak uzantılı dosya) kendi sis paketi depolandığı aynı klasöre hedef tema (yedeğini kaydeder. Gereken bir yanlış her zaman orijinal bir tema geri yükleyebilirsiniz gidin. Sen cihaza yükleme öncesinde hedef tema paketi imzalamak zorunda değilsiniz, Tema Grafik Switcher sizin için yapacaktır.​

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: AHMED..., STaT!C, Ferzan ve 5 diğerleri

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
teşekkürler...

ULTIMATE93

ULTIMATE93

Üye
Işe yarar inşallah

armut007

Üye
kardeş çeviriden bişey anlamadım yapamadım bir türlü işlemleri yaptım ama .bak geliyor tele yükleyince değişmemiş oluyor iconlar.bir daha yapılışını kısa bi özetleyiver .bak dosyasına bi işlem mi? yapacağız???

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Faydalı bir paylaşım. Teşekkürler !!!

antelope

Üye
    Konu Sahibi
kardeş çeviriden bişey anlamadım yapamadım bir türlü işlemleri yaptım ama .bak geliyor tele yükleyince değişmemiş oluyor iconlar.bir daha yapılışını kısa bi özetleyiver .bak dosyasına bi işlem mi? yapacağız???

İlk boşluğa üsttekine kullanmak istediğin ikonları olan temayı seçiceksin.
Alttaki 2. boşluğa ise hangi temada kullanmak istiyosun onu seçiceksin.

İleriye bastığında fare işaretçisi kum saati şeklini alıcak. Bu sırada başka bir işlem yapma ve bekle. Normal eski haline döndüğünde ise seçtiğin ikinci temayı telefonuna atıp yeni ikonlarınla kullanabilirsin.

asi pilot

Üye
teşşekkürler

handikapp

handikapp

Üye
acaba neden bende iki temayı koyaarken sistem istenilen temayı bulamıyor yazıyorrr????*?

gorkemm55

gorkemm55

Üye
Her temada olmuyor ama,işe yaradı teşekkürler

STaT!C

STaT!C

Üye
Hemen deniyorum. Emeğin İçin Teşekkürler.. :)

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
arkadasım illegal bir program bu hacked bir tema yapımcısına saygısızlık !!

--------------- Ekleme ---------------

Her temada olmuyor ama,işe yaradı teşekkürler
neden olmuyr soyleyim drm kodu ile kayıt ediliyor bende oyle yapıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt