Aksiyon The Walking Dead Game

Sponsorlu Bağlantılar

imismetoz

imismetoz

Üye
    Konu Sahibi
The Walking Dead Game
arkadaşlar The Walking Dead Game in 1. sezonunu oynuyorum 2. bölümdeyken çözünürlüğü değiştirirken oyundan attı tekrar girdiğimde save dosyası silinmiş buldum neyse ben tekrar oynar gelirim çünkü oyun gerçekten çok iyi benim sorum şu bo oyun sizin kararlarınıza göre şekillenip sonunu etkiliyo ben 2 sezona başladığımda o kararları 2. sezona nasıl aktarıcam.

007emin

007emin

Üye
2.sezon da zaten arayıp soruyor, yani bir sıkıntı çıkacağını sanmam

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
evet 2. sezonu yüklediğinizde 1. sezonun saveinizi silmeyin, 2. sezona başlarken soracak ve onaylarsanız bilgisayarınızı tarayıp save dosyanızı bulup öyle başlayacak, eğer bulamazsa ya da onaylamazsanız 1. sezon için rasgele bi senaryo oluşurup öyle başlıyor 2. sezonayalnız ilk defa oynuyorsun sanırım, 1. sezonun finalinde yanında bol peçete bulundur :)

imismetoz

imismetoz

Üye
    Konu Sahibi
Aynen dayı okudum Biraz sözlükte felan öyle diyolar Clementine ölmesinde kim ölürse ölsün yav

007emin

007emin

Üye
Sezon sonlarını çok duygusal yapıyorlar, hem ilk sezonun 5.bölüm hem de sezon 2 nin 5.bölüm gerçektende çok duygusaldı yani o sahnelere bıraktıkları arkaplan müzikler insanı bayağı duygusallandırıyor

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ceza87
imismetoz

imismetoz

Üye
    Konu Sahibi
adamlar yapıyo abi aslında oyunu pek oynamıyosun genelde video olarak gösteriyo ama oynattığı zamanda tam yerini veriyo çok sağlam yapmışlar helal olsun ya.

007emin

007emin

Üye
2. Sezonun 5.bölümü çok ilginçti yani oyunun sonu yaptığın seçimlere göre 3-4 farklı şekilde bitebiliyordu

imismetoz

imismetoz

Üye
    Konu Sahibi
hadi ya aslında her oyun bu tarzı kullanmalı bence ayrı bi hava katıyo çünkü

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
2. Sezonun 5.bölümü çok ilginçti yani oyunun sonu yaptığın seçimlere göre 3-4 farklı şekilde bitebiliyordu
işte ben de bu sebepten ötürü o 4 farklı sonu nasıl 3. sezonda birleştirecekler onu düşünüyorum. hani başı muhakkak seçtiğimiz sona göre farklı başlar ama muhakkak bir noktada ortak bi hikayede birleştirmeleri lazım çok geçmeden. diye düşünüyorum.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
@007eminönemli not: @imismetoz sen bu spoilerları okuma, yoksa oyunun içine etmiş olursun :)

• Beğen
Tepkiler: 007emin
imismetoz

imismetoz

Üye
    Konu Sahibi
nası ya clementine ölüyomu :((((( 1. sezon 3. bölümdeyim treni hareket ettiremiyorum civata gevşemiyo onu nası halletcez :)

007emin

007emin

Üye
nası ya clementine ölüyomu :((((( 1. sezon 3. bölümdeyim treni hareket ettiremiyorum civata gevşemiyo onu nası halletcez :)

Bende o tren bölümünde çok takılı kalmıştım ama uğraşarak geçtim etrafı iyicene dolaş öyle geçersin o bölümü ya da istersen youtube dan gameplay ini izle
işte ben de bu sebepten ötürü o 4 farklı sonu nasıl 3. sezonda birleştirecekler onu düşünüyorum. hani başı muhakkak seçtiğimiz sona göre farklı başlar ama muhakkak bir noktada ortak bi hikayede birleştirmeleri lazım çok geçmeden. diye düşünüyorum.

@007eminönemli not: @imismetoz sen bu spoilerları okuma, yoksa oyunun içine etmiş olursun :)

Benim tahminimce 3.sezonu başka karakter ile oynayacaz çünkü 5.bölüm öyle değişik sonlarla bittiki içimden öyle geçti, sonlara baksana 1- clementine yalnızken bitiyor 2- kenny ile beraber bitiyor 3- wellington da bitiyor 4-jane ile bitiyor yani bu sonlardan dolayı bence 3.sezona başka karakterle başlayacaz

imismetoz

imismetoz

Üye
    Konu Sahibi
trenli bölümüde geçtim bindik gidiyoruz kızların hepsi öldü erkek çoçukla annesi ölü 5 kişi kaldık olcak iş değil ya :D

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Bende o tren bölümünde çok takılı kalmıştım ama uğraşarak geçtim etrafı iyicene dolaş öyle geçersin o bölümü ya da istersen youtube dan gameplay ini izle

Benim tahminimce 3.sezonu başka karakter ile oynayacaz çünkü 5.bölüm öyle değişik sonlarla bittiki içimden öyle geçti, sonlara baksana 1- clementine yalnızken bitiyor 2- kenny ile beraber bitiyor 3- wellington da bitiyor 4-jane ile bitiyor yani bu sonlardan dolayı bence 3.sezona başka karakterle başlayacaz
4-jane ile bitiyor ama bu da dallanıyor sonra; 4a-misafirsiz 4b-misafirlerle beraber bitiyor. aslında 5 son oluyor :)off kafamda deli sorularrr :zong:

imismetoz

imismetoz

Üye
    Konu Sahibi
beyler 1.sezon 4. bölümüde bitirdim ama 2 sezonun u bulamadım bulabilen varsa link atabilirmi ?

007emin

007emin

Üye
Daha 1.sezonun 5.bölümü var onu bitir sonra sana link gönderirim 2. Sezon için ama şunu da bilki 1.sezon için 400days adlı bir dlc var tavsiyem 2.sezona geçmeden dlc yide oyna sonra geç

imismetoz

imismetoz

Üye
    Konu Sahibi
neden ki tamam onu nası indiririm şuan 5 teyim çıkış yolu bulmaya çalışıyorum o dlc yi atarsan çok sevinirim bide nası kurulduğu hakkında bilgi :)hadi beyler cevap yazın oyunu bitirdim sın kısımlarında baya ağladım şuan boşluktayım resmen :/

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Oyun paylaşımı yasak arkadaşlar

imismetoz

imismetoz

Üye
    Konu Sahibi
pardon admin ben istemiştim kusura bakma :)