The Sims 3 APK + SD %100 çalışıyor ! v1.0.4.6

Sponsorlu Bağlantılar

darkbluestar

Üye
Bende discovery var dil ekranında ingilizce seçiyorum daha ileri gitmiyor ne yapmalıyım?
Aç kapa yapılınca dil kısmından ilerledi fakat sim yaratma kısmında dondu yardimci olabilirmisiniz

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Bilemiyorum nasıl düzelir
Sims FreePlay indirin isterseniz

• Beğen
Tepkiler: darkbluestar
SenaRm

SenaRm

Üye
Beni sürekli google playde uygulamalara yönlendiriyor. Yardım edebilir misiniz

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Cihazdaki Google hesabından çıkış yapıp dene.

• Beğen
Tepkiler: SenaRm
SenaRm

SenaRm

Üye
Oyunu yükledim. Giriş yaptığımda karşıma Download and play başlığı altında 'the sims 3 requies approximately 43 mb additional content to run. Wifi connetion is recommended' . Yazıyo altındaki tek seçenek olan downlanda tıklıyorum. Bu sefer karşıma 'Wifi strongly recommended for faster downland. Choose' 'Yes'' to setup Wifi and continue. Press the BACK key to use 3G çıkıyo yes diyorum beni telefonun Wifi ayarlarına yönlendiriyo

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Datayı sil kendisi indirsin

• Beğen
SenaRm

SenaRm

Üye
Data klasörünü sildim. Sims setupbı SD ANDROİDİN içinde tekrar yüklem yaptım yine aynı sorunu veriyo

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
APK yı internet kapalıyken mi yükledin?

SenaRm

SenaRm

Üye
Yo hayır mobil verim hep açıktı. Apk dediğiniz ne. Ben yanlış mı anlıyorum acaba
Yalnız ben verdiğiniz sadece bir linki indirdim. Yanlış mı yaptım. Diğeri alternatif link sanıyodum

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
1 tane rarın içinde apk ve data var doğru indirdin. Oyunu silip.apk dosyasını int. kapalıyken yükler misin?

SenaRm

SenaRm

Üye
Son olarak bişey sorucam APK DOSYASINI ATIN demişsiniz ya. Onu bi açar mısınız. Ne demek o nereye atıcaz

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Boşver cidden yükleme, grafikleri kötü zaten
Sims FreePlay indir

• Beğen
SenaRm

SenaRm

Üye
Ahahahhahaha :D peki tamam. Yinede teşekkür ederim

SenaRm

SenaRm

Üye
Resmen itildim :D

superfresh

Üye
Emeğiniz için teşekkürler,

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

lucyross

Üye
Ya telefonum samsung galaxy s4 ben yukledim apk yi ama dosya acilmiyor diyo o sd kart falan onlarida hic anlamadim ne yapacagim lutfen yardim edin

hakan7477

Üye
Ekranda öğeler gözükmüyo bende neden acaba

Üst Alt