Aksiyon The Settlers türkçe yama yapabilen varmı?


THekrall00

THekrall00

Üye
Arkadaşlar oyun güzel fakat karışık
 
celilcemre

celilcemre

Üye
Malesef yok
 
celilcemre

celilcemre

Üye
O programlarla olmaz. Bilen varsa lütfen paylaşsın.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Uğraşmak Gerek Hepside Olurmu Bilinmeze
 
celilcemre

celilcemre

Üye
Farklı uygulamalarla oluyor. Hero of sparta oyununu türkçe yapan biri var. O arkadaşdan yardım almak lazım. Ben çok denedim. Bir harfi bile değiştirsem hata verdi. Çok aradım bulamadım.
 
THekrall00

THekrall00

Üye
Hero of spartayı türkçeye çeviren arkadaş kim?
 
celilcemre

celilcemre

Üye
Bilmiyorum. Dil dosyası bin formatında
Bilmiyorum. Dil dosyası bin formatında. Şimdi baktın Barış Bilgen Dilek Özçakır çevirmiş
 
onurw58

onurw58

Üye
keşke noss_bar zamanında türkçeleştirmenin videosunu çekseydi uğraşıp resimli ve baya uzun konu bir konu açmış hll olsun ama biraz karmaşık gelio yada hala türkçeleştirmek hakkında bilgisi olan biri varsa video çekebilirmi anlasam çok türkçeleştireceğim şey varda???
şimdi aklıma geldi hasand bir fitness uygulamasını türkçe yapmıştı galiba.Acaba ondanmı yardım istesek :D
 
celilcemre

celilcemre

Üye
Nosbar'ın açtığı konuda bin dosyası türkçeleştirme yok. Programı bilsem yapmaya çalışırım.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt