The Room v0.54

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

[video=youtube;-E5G6pnR5ZI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-E5G6pnR5ZI#t=0s[/video]

SD: sdcard/Android/obb:

APK+OBB

• Beğen
Tepkiler: x-scarface ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
paylaşım için teşekkürler :good:

• Beğen
Tepkiler: ANIL
BYFECI

BYFECI

Üye
Teşekkürler

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
Emeğine sağlık anıl :)

• Beğen
Atacan-

Atacan-

Üye
Süper bir oyun yardım almadan bitirmek neredeyse imkansız :)
:tşk:

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Vay Be Ödüllü Ve Korkuya Yönelik Bir Bulmaca Çok Sağolun Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: ayran3883
Kanuni_1520

Kanuni_1520

Üye

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar.

azadboz

Üye

klasniç

klasniç

Üye
Teşekkür ederim :)

çomolokko

Üye
Google Playde Wonder cihazım desteklemiyor diyo nedeni ne acaba ?

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Paylaşım için teşekkürler, indiriyorum hemen. :)

SeRDR

SeRDR

Üye
Paylaşım için sağol :oke:

R58

R58

Üye
oyunu bitirdim Gerçekten aldığı şöhreti ve övgüyü hakeden bir oyun ama biraz kısa olmuş sadece 4 bölüm var ama kafa yormadan geçmek zor ben 1 gündede bitirdim tabi azar azar oynayarak.işallah seri şeklinde devamı gelir.

RowneSM

RowneSM

Üye
Oyunun devamı gelsin bence çok güzel bir oyun. Korku ve bulmacaya dayalı olması zaten süper. Teşekkürler :)

uguro

uguro

Üye
Teşekkürler :)

join_23

join_23

Üye
teşekkür ederim

fk555897

fk555897

Üye
Teşekkürler

marist

marist

Üye
Teşekkürler.

ersinbakar

ersinbakar

Üye
teşekkürler...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt