The Last Of Us Part 2'nin çıkış tarihi tekrar ertelendi

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
PlayStation özel oyunu The Last Of Us Part 2'nin çıkış tarihi tekrar ertelendi.

Oyunun geliştiricisi Naughty Dog iyi haber olarak geliştirme sürecinin bitmek üzere olduğunu ve son hataların düzeltildiği bilgisini paylaştı.

Koronavirüs nedeniyle ortaya çıkan lojistik sorunu yüzünden oyunun çıkış tarihinin ertelendiği açıklandı. Yeni bir çıkış tarihi paylaşmak yerine lojistik sorununun çözüldüğü bir zamana ertelendiği paylaşıldı.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt