The Last of Us Part 2'nin çıkış tarihi değişti


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
The Last of Us Part 2'nin çıkış tarihi ertelendi. The Last of Us 2'nin çıkış tarihi uzun bir aradan sonra 21 Şubat 2020 olarak açıklanmıştı. Oyunun yönetmeni Neil Druckmann çıkış tarihinin ertelendiğini ve yeni çıkış tarihi açıkladı.

The Lasf of Us Part 2'nin yeni çıkış tarihi 29 Mayıs 2020 olarak açıklandı.

 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt