The King Of Fighters Android v12.04.2

Sponsorlu Bağlantılar

kaaanp

Üye
Ekrani bosverin markete girmeye calisiyor uyumlu degil yaziyor

reaurora

reaurora

Üye
    Konu Sahibi
12.04.06 versiyonu deneyin

KayraBey

KayraBey

Üye
:tşk:

kaaanp

Üye
arkadasım bende htc desıre hd var verdıgın tum lınkler ıcın saol ama markete gırmeye calısıyor ve acılmıyor anlayacagın

reaurora

reaurora

Üye
    Konu Sahibi
öyleyse lucky patcher lisans denetimini silmeyi deneyin.

silver_storm

Üye
Sevgili arkadaşım neco1835 paylaşımın için teşekkürler ancak şöyle bir sorun var ki telefon da yükleyemiyorsun Lucky PATCHER programı ile de kırmak istesen lisanslamıyor ve erroe code hatası veriyor yeni bir yöntem çıkana kadar sanırım bu oyunu oynayamayacağız maalesef

sek00

sek00

Üye
:tşk:

reaurora

reaurora

Üye
    Konu Sahibi
eklendiğim yöntemi uygularsanız çalışacaktır. ben emin olmak için oyunu telefondan kaldırdım, dosyaları sildim, sonra tekrer yükledim. bu defa bende de lisans kontrolü yaptı. yazdığım yöntemi yaptım ve sorunsuz açıldı.

xafer12

Üye
arkadaşlar bu oyun galaxi s3te tarafımca denenmıstır paylasımda ve yardımda bulunan arkadasa cok tesekkur ederim cunku bu oyunu calıstırmak cok zor ben cok ugrasmıstım arkadas taktiği bulmus herseyı duzgun ve sırasında yaparsanız oyun tek kalemde calışir

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora
reaurora

reaurora

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu oyun galaxi s3te tarafımca denenmıstır paylasımda ve yardımda bulunan arkadasa cok tesekkur ederim cunku bu oyunu calıstırmak cok zor ben cok ugrasmıstım arkadas taktiği bulmus herseyı duzgun ve sırasında yaparsanız oyun tek kalemde calışir
sağol dostum

SANLIULAS

Üye
Kardeşim öncelikle iyi sabahlar olsun. Pek bu saate kadar oturma huyum yoktur sahura falanda kalkmadım abartmıyorum 3 saattir oyun ile ilgili şeyler indirip deniyorum bir türlü olmadı.

Sen oyunun yüklenmesi ile ilgili bazı yöntemler bulmuşsun birazcık meşakatli gibi gözüktüğünden beceremeyenler olmuş ki bunlardan biri de benim. Ben en başından beri olayı tam olarak çözemedim diyeceğim odur ki daha kapsamlı bir biçimde yüklenişi anlatırsan çok faydalı bir konu olacak bundan emin olabilirsin.

Oyunun videosunu çektiğin gibi yükleme anını sırayla nasıl olacagını tam anlamıyla video halinde bize sunarsan hiç sıkıntı da olmaz.

Ha ben bunları yapamam bas git arkadaş diyorsan ona da eyvallah sorularımı sorayım,

1-Lucky denen programı hiç bilmiyorum bu yüzden sanırım bi tane linkte vermişsin lisans kontrolü isterse indirin diye indirdim kurdum programı açarken uygulama listesi yükleniyor diyor ve bütün oyunların listesi çıkıyor hepsinin altında lisans kontrolu bulundu diye italik bir yazı mevcut ben bu programı indirdiğimde lisans doğrulamasını silin diyorsun da onu nereden yapıcaz dememişin silceksek şayet neyin lisans doğrulamasını silicez onu da anlamadım açıkcası yani net değil olay bilenin anlayacağı şekilde yazmışsın dostum.
2-Market errişimini kapatın demişin salaklığıma ver ben onu nasıl kapatacagımı da bilmiyorum.
3- oyun verisini silineceği yere kadar gitmeyi çözdüm fakat veriyi silince oyunda gitmiş olmaz mı ? bilmediğimden soruyorum gene belki de olmaz.

kısacası benim bilmediğim bir şekilde olayı anlatmışsın. oyunu açan var açamayan var bu demek oluyor ki yanlış şekilde yükleyen çok bunun için sevabına video çekip koyar mısın zor geliyor dersen de yazılı açıklama yaparsan sevinirim.

twitter: @sanliulas
facebook: Sanli Ulas
msn:

bu oyun benim için ciddi anlamda çok önemli kardeşim yardımcı olmanı bekliyorum 4 gözle zamanında atari salonlarında az jeton yutmadı sakızdan az çıkartmasını yapıştırmadık etrafa... teşekkürler şimdiden.

• Beğen

nouma35

Üye
arkadaslar oyun 31 ogustos a kadr 1,28 dolara dusmus ben aldım ve oyun nıhayt calıstı :D bazıları satın aldıgım halde calısmıyr dıye yorum yapmıs ama bı sansımı deneyım dedım xperia u da sorunsuzca calısıyr ve kesınlıkle 1,28 dolara deger bence.

reaurora

reaurora

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim öncelikle iyi sabahlar olsun. Pek bu saate kadar oturma huyum yoktur sahura falanda kalkmadım abartmıyorum 3 saattir oyun ile ilgili şeyler indirip deniyorum bir türlü olmadı.

Sen oyunun yüklenmesi ile ilgili bazı yöntemler bulmuşsun birazcık meşakatli gibi gözüktüğünden beceremeyenler olmuş ki bunlardan biri de benim. Ben en başından beri olayı tam olarak çözemedim diyeceğim odur ki daha kapsamlı bir biçimde yüklenişi anlatırsan çok faydalı bir konu olacak bundan emin olabilirsin.

Oyunun videosunu çektiğin gibi yükleme anını sırayla nasıl olacagını tam anlamıyla video halinde bize sunarsan hiç sıkıntı da olmaz.

Ha ben bunları yapamam bas git arkadaş diyorsan ona da eyvallah sorularımı sorayım,

1-Lucky denen programı hiç bilmiyorum bu yüzden sanırım bi tane linkte vermişsin lisans kontrolü isterse indirin diye indirdim kurdum programı açarken uygulama listesi yükleniyor diyor ve bütün oyunların listesi çıkıyor hepsinin altında lisans kontrolu bulundu diye italik bir yazı mevcut ben bu programı indirdiğimde lisans doğrulamasını silin diyorsun da onu nereden yapıcaz dememişin silceksek şayet neyin lisans doğrulamasını silicez onu da anlamadım açıkcası yani net değil olay bilenin anlayacağı şekilde yazmışsın dostum.
2-Market errişimini kapatın demişin salaklığıma ver ben onu nasıl kapatacagımı da bilmiyorum.
3- oyun verisini silineceği yere kadar gitmeyi çözdüm fakat veriyi silince oyunda gitmiş olmaz mı ? bilmediğimden soruyorum gene belki de olmaz.

kısacası benim bilmediğim bir şekilde olayı anlatmışsın. oyunu açan var açamayan var bu demek oluyor ki yanlış şekilde yükleyen çok bunun için sevabına video çekip koyar mısın zor geliyor dersen de yazılı açıklama yaparsan sevinirim.

twitter: @sanliulas
facebook: Sanli Ulas
msn:

bu oyun benim için ciddi anlamda çok önemli kardeşim yardımcı olmanı bekliyorum 4 gözle zamanında atari salonlarında az jeton yutmadı sakızdan az çıkartmasını yapıştırmadık etrafa... teşekkürler şimdiden.
1.lucky patcherı açtığın zaman uygulama listesi dolduktan sonra patclemek istediğin uygulamanın üzerine basılı tutarsan bazı seçenekler çıkacak. Bunların arasında remove license verification var buraya bas.
2.Ayarlar > hesaplar ve senkronizasyon'dan arka plan veri'yi kapattığında market erişimi duruyor.
3. Ayarlar > uygulamalar bölümünden oyunun verisini silersen sadece apk'daki depolanmış veriyi silecektir.(Bunu luckypatcher kalıntısı kalmamasından emin olmak için yaptım. Çok önemli değil bu)

Not: Bu oyunu buradaki şekliyle kurmak için telefonda root erişimi olması gerekiyor.

Ramazan6161

Ramazan6161

Üye
acil yardım King Of Fighters yükledim ama karsıma şfre istedi şifreyi bilen var mı acil yardım

paşa06.40

paşa06.40

Üye
dediklerini aynen yaptım ve oldu samsung galaxy s i9000

• Beğen

volverine_007

Üye
sd data yı ekleyin çalışriran beyler

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye