the iphone could not be restored an unknown error occurred 13 sorunu lütfen yardım edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qzem6767

Üye
    Konu Sahibi
the iphone could not be restored an unknown error occurred 13 sorunu lütfen yardım edin.
telefonum itunes'a baglıydı bende playliste sarkı yüklüyordum.ve önüme gelen update'e sinir oldum update etsin bi yandan diye onada bastım update etmesi bitti telefona esleniyor diyordu galba tam hatırlamıyorum.telefonun ekranında iphone simgesi cıktı sonra itunes a baglama resmini gösterdi zaten baglıydım yükleme bitti. bana
the iphone could not be restored an unknown error occurred 13
diyor lütfen yardım edin telefon acılmıyor yapmadıgım sey kalmadı teelfonu dün aldım pekte bilgim yok iphone la ilgili.restore and upgrade secenegi war yapıorum telefonda tekrar o simge cıkıyor ama yine error weriyor lütfen yardım edin...

atakax

atakax

Üye
bilgisayarda sorun olabilir farklı bir bilgisayarda itunes üzerinden restore yap error vermemesi gerek

painkiller35

Üye
Hayırlı akşamlar.biraz önce aynı hatayla karşılaştım telefonuma müzik atmak istedim ve sürekli restore seçeneğinle karşılaştım bende yapması için onayladım ve bu kötü sorunla karşılaştım telime erişemiyorum ekranımda itunese bağlantı resmi veriyo ne yaptıysam olmadı reset atmayı bile denedim napıcam yardımcı olur musunuz.

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
eger cihaz yurt dışından gelme ise geçmiş olsun cihaz acmanız imkansız su anda

qzem6767

Üye
    Konu Sahibi
hic birsey yapamadım genpanın garantisi altındaydı oraya götürdüm bir ay sonra alırsınız ancak dediler hızlı servisle 150 tl ye yapıldı suan sorunsuz calısıyor fakat iphoneda kılıflarıyla garantisiyle vs. 2500 tl ye geldi ve hala tek bir müzik bile atamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt