maxicep'ci kardesler lütfen bi yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
    Konu Sahibi
maxicep'ci kardesler lütfen bi yardım edin
arkadaslar iphone 3gs bb 05.13.04 dü.versiyonda 4.0 idi...ben itunesden güncelledim ve versiyonu 4.3 oldu besebandıda 05.16.01 oldu...yurtdısı degil bu versiyon kırılır mı acaba ne yapmalıyım lütfen yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler:ağlarım:

--------------- Ekleme ---------------

hakan kurban abi nolur bi yardım et

restore etmek için 4.0 indirdim itunesden shift+restore bastım daha sonra şu hatayı alıyorum ^^ the iphone teobers iphone could not be restored.An unknown error occurred (3194)^^ nolur bi yardımcı olun cözemedim ben

_Faruk

Üye
4.2.1 e inmeyi dene 1013 hatası alınca da jailbreak yap bunla ilgili konum var forumda

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
    Konu Sahibi
arkadas dedigini yapıyorum ama yine aynı hatayı alıyom neden ^^ the iphone teobers iphone could not be restored.An unknown error occurred (3194)^^ nolur bi yardımcı olun cözemedim ben

acaba itunes den mi kaynaklanıyor itunesim 10.2.1.1 bundan olabilir mi bilgisayarım vista

su an bi önceki sürümü denedim itunesi sildim eski sürüm itunes 10.0.0.68 yükledim calısmadı bende tekrar yeni sürüm olan itunes 10.2.1.1 geri yükledim ve restore yi denedim 4.2.1 olması için bu error 3194 hatası aldım bi yardım edin lütfen

arkadaslar greenposion uygulamasını calıstırıp yaptım bu seferde ekran siyah oldu ve bir sürü yazı cıktı ve hiç bir sey olmadı

_Faruk

Üye
o bir sürü yazı da bekle biraz geçio o sonra jailbreak o :D siyah olur beyaz yazılar yazar

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
    Konu Sahibi
Değerli arkadasım Faruk seni sevdim ama bu ne kadar zaman sonra gecer 1saat sürer mı çünkü bekliyom bekliyom hiç bı icraat göremiyom bana senden başka kimse yardım etmiyor

su an deniyorum 30 dakika oldu siyah ekranda beyaz yazılar cok yavas yavas ilerliyor

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar niye ben itunesden restore edecem zaman shift +restoreye bastıgımda bu hatayı alıyom bütün versiyonlarda bu hatayı alıyom the iphone teobers iphone could not be restored.An unknown error occurred (3194)^^ nolur bi yardımcı olun cözemedim ben

_Faruk

Üye
bide host dosyası değiştirme var onu denedin mi

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
    Konu Sahibi
host dosyası nasıl degişiyor bi anlatsan bastan ne yapmam gerekiyor

kemal21

kemal21

Üye
1-) Eger aciksa Itunesi kapatin
2-) "c:\windows\system32\drivers\etc\" klasörünü acin.
3-) "Hosts" dosyasini notepad ile acin
4-) Dosyanin en altina "74.208.10.249 gs.apple.com" yazisini ekleyin, ve ayni yere kaydedin.
( Dosya uzantisi olmadigi icin hata verebilir. Dosyayi önce masaüstüne kopyalayin, uzantisini silin ve ...etc klasörünün icine kopyalayin. üzerine kaydedilsinmi yazisi cikacak evet diyin)
5-) Itunesi acin
6-) Shift tusu ile birlikte Restore tusuna basin ve firmware'nizi secin...
hosts dosyası düzenleme böyle ve 3194 hatasının çözümüde budur ama geri dönebilmek iöin shsh kaydın olması gerek dönmek istediğin sürümde

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
    Konu Sahibi
dedini yaptım 3194 hatası verdi bende snowbreeze de cevirdimi yatım bundada 1604 hatası verdi yok mu bi çozümü bu arada ben önceden versiyonu 4.3.1 yapmıştım

baseband ımda 05.16.02 versiyonda 4.3.1 oldu bunda geriye dönme oluyor mu shsh kaydımda yok bunun bi çıkısı var mı acaba itunes hiç bir işe yaramıyor 3194 hatasından baska beni deli ediyor

kemal21

kemal21

Üye
shsh kaydın yoksa geri dönemezsin ne yazık ki bb düşmesi zaten yok

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
    Konu Sahibi
Peki jailbreak olur mu kırma Pro çıkınca bı Cvp ltfn

_Faruk

Üye
kardeş 4.3.1 e çıkınca yapabilirsin geri dönemiyorsan beklemen lazım

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
    Konu Sahibi
o zaman cranklanana kadar beklicem

ama benim bb 05.16.02 v4.3.1 kırılınca bb sorun olmaz degil mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt