The Avengers: Age of Ultron'dan İlk Fragman Geldi!

Sponsorlu Bağlantılar

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
The Avengers: Age of Ultron'dan İlk Fragman Geldi!

Heyecanla beklenen The Avengers: Age of Ultron filminin ilk teaser fragmanı yayınlandı.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Önümüzdeki hafta yayınlanması beklenen filminin ilk teaser fragmanı, bugün ilk defa sinemasevelerin beğenisine sunuldu. İzlediğimiz fragmanda kahramanlarımız oldukça mutsuz görünüyor! Bir süredir konuşulan Tony Stark karakteri yine fragmanda görebileceğiniz üzere Hulk ve Captain America ile anlaşmazlık yaşıyor!

, , ve gibi oyuncuların başı çektiği filmde ayrıca; , , , ve gibi isimler yer alıyor. İlk filmde olduğu gibi bu filmde de yönetmen koltuğunda oturuyor.

The Avengers: Age of Ultron, 1 Mayıs 2015'te sinemalarda!

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
vay güzel bekliyoruz

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
güzel film olacak

0MG90

0MG90

Üye
Fragmanı düzgün yapamamışlar bence, büyük bi zevkle açtım ama içi boş. Sanki zorla savaşıyorlar gibi bi halleri var, Marvel resmen boş durmayalım bi filmimiz daha olsun diye çekmiş sanki. Kaptan Amerika'nın kalkanı kırılmış, Hulk demir adam gibi bir şeye karşılık veremiyor. Bu ne? Fragmandan filmi saçma buldum umarım yanılırım.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Güzel güzel.

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
Fragmanı düzgün yapamamışlar bence, büyük bi zevkle açtım ama içi boş. Sanki zorla savaşıyorlar gibi bi halleri var, Marvel resmen boş durmayalım bi filmimiz daha olsun diye çekmiş sanki. Kaptan Amerika'nın kalkanı kırılmış, Hulk demir adam gibi bir şeye karşılık veremiyor. Bu ne? Fragmandan filmi saçma buldum umarım yanılırım.
film hala yapım aşamasında olabilir. bazen ilk fragmandaki sahneler filmden çıkarılıyor. 7 ay sonra vizyona girecek o zamana kadar film çok güzelleşir