Oyun The Amazin Spiderman 2 Bir Ağ Hatası Oluştu

Sponsorlu Bağlantılar

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
The Amazin Spiderman 2 Bir Ağ Hatası Oluştu
Merhaba arkadaşlar, tabletime spiderman 2 yükledim 20 lira verip. Oyunu açmaya çalıştığımda bir ağ hatası oluştu tekrar denemek ister misiniz hatası alıyorum. Sorun nedir acaba?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Verdiğin paraya yazık. İlk oyununu oynadım o kadar saçma sapan bir oyundu ki hemen sildim. Bence sorun oyundan kaynaklı. Başka oyunlarda sorun çıkmıyorsa oyunda sorun vardır. Gamelofta sorunu bildirsen bile sallamıyorlar. Son oyunları ile artık her şeyden para istemeye başladılar. Diğer uygulamalarda sorun olmuyorsa oyundan kaynaklanıyordur. Silip tekrar yükle. Play storedaki olmazsa başka bir yerden apkndatasını bul dene.

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
Verdiğin paraya yazık. İlk oyununu oynadım o kadar saçma sapan bir oyundu ki hemen sildim. Bence sorun oyundan kaynaklı. Başka oyunlarda sorun çıkmıyorsa oyunda sorun vardır. Gamelofta sorunu bildirsen bile sallamıyorlar. Son oyunları ile artık her şeyden para istemeye başladılar. Diğer uygulamalarda sorun olmuyorsa oyundan kaynaklanıyordur. Silip tekrar yükle. Play storedaki olmazsa başka bir yerden apkndatasını bul dene.
Sorunu bildirip paramı geri istedim. 1 saate kalmadan geri gönderdiler paramı.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Gameloft diplediğinin farkında atak yapmaya çalışıyor ilgiyle vs. oyuncu çevresini tekrar canlandırmaya çalışıyor bence

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Gameloft bu saatten sonra ağzı ile kuş tutsa da bir işe yaramaz artık. Para uğruna en popüler oyun serilerini batırdı rezil etti. Modern Combat, NOVA, BIA ve diğerleri. Asphalt Extreme çok güzel bir oyun, ancak para ile bir şey satın almadığın zaman o oyunda da ilerleyemiyorsun.

• Beğen
Tepkiler: RoGue34
RoGue34

RoGue34

Üye
memoli hakli yahu

Üst Alt