Tesisat Kuruyorum, Yardımlarınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MiCoX

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 6 2005, 06:17 PM
kardesım sorularımı cwplamısın tamam ıse baslayalım sımdı senın arabaya ılk once senın araba agır araba o yuzden kıcker gıtmez honda fılan olsaydı kıcker ıyıydı ama bu arabaya ya jbl ya focal yada mb-rocford ıkılısını koyacaz sımdı kıckerı eledım 1 secenek gayet ıyı am bence o jbl anfı yerıne rocford fosgate anfı koy butcen yeterse 5-6 kanallı cunku bır butunluk olur mb ve rockfordla jbl gıtmez:)) o yuzen bence 1 secenek ıyı fakat anfıyıde rockford al 5 kanallı veya 6kanal + bıde 2 faradlık veya 1.5 faradlık kapacıtor al beslemek ıcın:)
[post=75343]Quoted post[/post]​
:artı: :artı: :artı: :artı: :artı:

doukan1989

Üye
yahu sormayin. Bizim ogretmenler greve cikti sinawlar ertelendi herkes baska bisey soluyor bizde iki arada bir derede kaldik

RockFord Fosgate

Üye
saol mıcox kardes ne zmndır yoksun ya:((okuttunmu 106 gtı ı???doukan kardesıım sanada gecmıs olsun zor durumdasıın walla:))

doukan1989

Üye
saolasin rockford dostum

RockFord Fosgate

Üye
sınıfta kalma olayı warmı sende??bu sınavlar fılan ertelenırse kotu olur kurtaramazsın???neyse burada konusmayalım:)))

doukan1989

Üye
yoo sinifta kalma yok en dusuk notum 10 ustunden 7 o da 1 tane:D burada konusmaylim en iyisi. Ama duzelecek bu durum ve sinawlara giricez insallah

RockFord Fosgate

Üye
hadı bol sans sana:))))

ibrahimcay1

Üye
olum bende yuksaltme s1navlar1na gircem fen secicegim için off:(

RockFord Fosgate

Üye
sen lıse 1 bısın ya!!! ben lse sona gectım be!!! ben unıversıtedeyken sen daha lısede olacan:(((

slyt

Üye
    Konu Sahibi
millet bizim munubuste 2 tane aku varmıs 150amper daha gerek varmı akuye????

Quattro

Quattro

Üye
o.k eğer 150 lik 2 adet varsa gerek yok yani başkasına :D

doukan1989

Üye
aabi sen bi kapasitor isteyecen ya kapasitorun bi guzelligi de akimi sabit tutuyor. Yani gerekli. (ibo sen lise 1 misin lem?? Bundan sonra bana da barana da aabi diyecen ona gore haa :P)

RockFord Fosgate

Üye
bencede ona gore haa bu arada akuye gerek yok warmıs zaten ama kapcıtor bence!!!:)))

ibrahimcay1

Üye
olum ben 1 sene haz1rl1k okudum 1 snede gec baslad1m yaaaa!!!!!!!!

RockFord Fosgate

Üye
bende bı sene hazırlık okudum hallhalla!!!:))))lıse sonum olum bean!!!!:))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt