Tesisat Kuruyorum, Yardımlarınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MiCoX

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 6 2005, 06:17 PM
kardesım sorularımı cwplamısın tamam ıse baslayalım sımdı senın arabaya ılk once senın araba agır araba o yuzden kıcker gıtmez honda fılan olsaydı kıcker ıyıydı ama bu arabaya ya jbl ya focal yada mb-rocford ıkılısını koyacaz sımdı kıckerı eledım 1 secenek gayet ıyı am bence o jbl anfı yerıne rocford fosgate anfı koy butcen yeterse 5-6 kanallı cunku bır butunluk olur mb ve rockfordla jbl gıtmez:)) o yuzen bence 1 secenek ıyı fakat anfıyıde rockford al 5 kanallı veya 6kanal + bıde 2 faradlık veya 1.5 faradlık kapacıtor al beslemek ıcın:)
[post=75343]Quoted post[/post]​
:artı: :artı: :artı: :artı: :artı:

doukan1989

Üye
yahu sormayin. Bizim ogretmenler greve cikti sinawlar ertelendi herkes baska bisey soluyor bizde iki arada bir derede kaldik

RockFord Fosgate

Üye
saol mıcox kardes ne zmndır yoksun ya:((okuttunmu 106 gtı ı???doukan kardesıım sanada gecmıs olsun zor durumdasıın walla:))

doukan1989

Üye
saolasin rockford dostum

RockFord Fosgate

Üye
sınıfta kalma olayı warmı sende??bu sınavlar fılan ertelenırse kotu olur kurtaramazsın???neyse burada konusmayalım:)))

doukan1989

Üye
yoo sinifta kalma yok en dusuk notum 10 ustunden 7 o da 1 tane:D burada konusmaylim en iyisi. Ama duzelecek bu durum ve sinawlara giricez insallah

RockFord Fosgate

Üye
hadı bol sans sana:))))

ibrahimcay1

Üye
olum bende yuksaltme s1navlar1na gircem fen secicegim için off:(

RockFord Fosgate

Üye
sen lıse 1 bısın ya!!! ben lse sona gectım be!!! ben unıversıtedeyken sen daha lısede olacan:(((

slyt

Üye
    Konu Sahibi
millet bizim munubuste 2 tane aku varmıs 150amper daha gerek varmı akuye????

Quattro

Quattro

Üye
o.k eğer 150 lik 2 adet varsa gerek yok yani başkasına :D

doukan1989

Üye
aabi sen bi kapasitor isteyecen ya kapasitorun bi guzelligi de akimi sabit tutuyor. Yani gerekli. (ibo sen lise 1 misin lem?? Bundan sonra bana da barana da aabi diyecen ona gore haa :P)

RockFord Fosgate

Üye
bencede ona gore haa bu arada akuye gerek yok warmıs zaten ama kapcıtor bence!!!:)))

ibrahimcay1

Üye
olum ben 1 sene haz1rl1k okudum 1 snede gec baslad1m yaaaa!!!!!!!!

RockFord Fosgate

Üye
bende bı sene hazırlık okudum hallhalla!!!:))))lıse sonum olum bean!!!!:))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt