Tesisat Kuruyorum, Yardımlarınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slyt

Üye
    Konu Sahibi
Tesisat Kuruyorum, Yardımlarınız.
arkadaslar bizim magirus sportumuz var orjinalinde dvd sony x-plod haporlor falan var biz onları cıkartıp 2 cins sistem dusunduk 2marka ben onları yaziim bi

1. si
mb quarth mid 2* 320ytl
racfortfosgate punch2 140€
mafi jbl 5kanal veya 6 kanal 420ytl
baglatma kablo falan 300ytl cekti

2.si
kicker mid bas 2* 350 ytl ss sersi
kicker sub 350ytl 30cm
sierra amfi veya graund zero 5kanal amifeler 500civarı tam aklımda degil

simdi punch serisini dinleme fırsatım oldu ama kicker ı dinlemedim simdi arada kaldık ne yapalım sizce??

Konu başlığındaki büyük harfler düzeltilmiştir.
Konu başlıkarında büyük harf kullanmamaya özen gösteriniz.

slyt

Üye
    Konu Sahibi
bide jvc teyp dvd li falan o da 750 lira cekti o ii heralde ama mid ler 16cm

ibrahimcay1

Üye
bence 1. si daha iii bi kerem RockFord var yane..

RockFord Fosgate

Üye
kardesım sorularımı cwplamısın tamam ıse baslayalım sımdı senın arabaya ılk once senın araba agır araba o yuzden kıcker gıtmez honda fılan olsaydı kıcker ıyıydı ama bu arabaya ya jbl ya focal yada mb-rocford ıkılısını koyacaz sımdı kıckerı eledım 1 secenek gayet ıyı am bence o jbl anfı yerıne rocford fosgate anfı koy butcen yeterse 5-6 kanallı cunku bır butunluk olur mb ve rockfordla jbl gıtmez:)) o yuzen bence 1 secenek ıyı fakat anfıyıde rockford al 5 kanallı veya 6kanal + bıde 2 faradlık veya 1.5 faradlık kapacıtor al beslemek ıcın:)

slyt

Üye
    Konu Sahibi
1 tan sub koycamızdan adam kapasitore gerek olmadıgını soledi

seriFBurak

seriFBurak

Üye
bu işlerden anlamam ama bi kolay gelsn diyeyim!

RockFord Fosgate

Üye
tamam ama ıkı tane anfı koyuyon abı neyse adamın wardır bı bıldıgı bu arada kucuk bı aku alın arabanın bagaja arabanın orjnal akuden yemesın ok?? yardım edebıldımmı???:)

Quattro

Quattro

Üye
Şimdi sen böyle bi set yapacaksın yani bi kapasitörmü çok gelcek.Yapmışken tam yap sorun çekmeyesin. Bizim arkadaşta ne gerek var ikinci aküye dedi ama yarımsaat seti son ses çalınca kontak kapalı anladı ne işe yaradığını ama geç oldu. sende al tak işini sağlama al...

RockFord Fosgate

Üye
akusuz olmaz aku sart ama bence kapasıtor sana kalmıs ben olsam alırım okdr yapmısken:))

slyt

Üye
    Konu Sahibi
kapasitörler ne kadar dan baslıo valla hiç fiyatını bilmiyorum

slyt

Üye
    Konu Sahibi
bide 2. akuye pek gerek yok gibi zaten munubus devamlı calısıyor ama genede bş dusunulur 2. akü bide baska bişi aklemek isteyen varmı

ibrahimcay1

Üye
olum sen bu isi baran ve bar1sla yap onlar anl1o sonra beni cagar ben bagl1mmm....+1

slyt

Üye
    Konu Sahibi
muzik sistemınden anlayan arkadaslar msn den gorusebilirmiyiz bna ozel den adrslerinizi vcerirseniz sevinirim bu aksam bu olayı aydınlatalım

ibrahimcay1

Üye
ses sistemi bolumune bak bi sana msj att1m slyt...

slyt

Üye
    Konu Sahibi
bisede galiba mb ve rockfordfosgate takımı görüldü

RockFord Fosgate

Üye
bende mn yok pmden msj atasan olur ama kapasıtorle 150 den baslıyo 500 kadar gıdıyo sana 250 mılyopna fılan buluruz

ibrahimcay1

Üye
ayarlar1z onu merak etmeyin yaww....

doukan1989

Üye
Kapasitor 1farad yeterli. Fiyatlari 160-230 arasi markaya gore deisiyor tabii

RockFord Fosgate

Üye
yaz doukan yaz nerelerdesın ya bak sesın solugun cıkmıyo:( magırusa muzık sıstemı ılgınc olacak:)

keano

Üye
du bende yardimci oliim dicektim ama... muzik sistemlerinden hic anlamayan biri var mi sorusuna...hemen keano diye cevap verin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt