Duyuru ---Teşekkür Mesajlarını Aralıksız Yazmayınız---

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
---Teşekkür Mesajlarını Aralıksız Yazmayınız---
Değerli MaxiCep takipçileri
Bir çok arkadaşımızın düştüğü yanılgı olarak konuya bir kez daha açıklık getirmenin yerinde bir karar olacağını düşündüm. Amacınız mesaj kasma olmadığını varsayalım, ancak bu şekilde faydalı veya gerçekten yararlı uygulamaları hit sayısı yüksek olsa da geri plana düşürdüğünü belirtelim. Bizler sizlerin konulara "Teşekkürler" yazmanızdan rahatsız değiliz aksine burası bir forum ancak 2-3 dk ara ile durmadan örnek vermek gerekirse Andorid Oyun bölümüne ilk 30 konuya yazmanın mantığını anlamakta zorlandığımı ifade etmek isterim. Bu konuya gereken özeni göstermeyen arkadaşların önce mesajları silinecek ve bilgilendirilecek, ardından devamı gelirse gereken ceza işlemi uygulanacaktır.

Tüm üyelerimizin bu konuya hassasiyet ile davranacağını ümid eder keyifli forumlar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM, kaankulahli, muhammed4949 ve 15 diğerleri

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
beğen butonunun işlevini iyice açmak gerek :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tabiki ancak düşüncelerini yazmak için konularda cevap paneli ve beğen butonu mevcut. Her iki eylemde de aynı kurallar geçerli.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
SHS

SHS

Üye
çoğu konuya teşekkür bile gelmiyor, buna da şükür ama bi yorumu varsa belirtmeli üye, geribildirim sağlamak için önemlidir yorum

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Nextman
hikmet366

hikmet366

Üye
Tesekkur icin begen daha iyi

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Açıklayıcı bir bilgilendirme olmuş. Bazı dostlarımızın bu yüzden uyarı ve cezalar aldıklarını görmüştük.
En azından bundan sonra daha dikkatli olurlar umarım.
(Teşekkür yerine beğen butonu daha yeğdir diye düşünüyorum şahsen. Emeğe saygı bazında)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Odun gibi "teşekkürler" yazarsanız mesaj kastığınızı çok belli edersiniz tabi sonrasında ceza yersiniz lakin konu altına "indiriyorum bakalım paylaşım için teşekkürler" veya "indirdim güzelmiş teşekkürler" gibisinden mesajlar atarsanız kastığınızı belli etmezsiniz benden size bir taktik :D

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Odun gibi "teşekkürler" yazarsanız mesaj kastığınızı çok belli edersiniz tabi sonrasında ceza yersiniz lakin konu altına "indiriyorum bakalım paylaşım için teşekkürler" veya "indirdim güzelmiş teşekkürler" gibisinden mesajlar atarsanız kastığınızı belli etmezsiniz benden size bir taktik :D
Profesyonel olarak kanıtlandı diyorsun galiba kardeşim :D beğen btonu yeterli bence msj kasma çabasına niye giriyorlar anlamış değilim. ;)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evet bize yardımcı olduğun için teşekkür ederiz :ah bu da kereste gibi yazım şekli sanırım :). Sanırım mesajım anlaşılmamış :cool

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Evet bize yardımcı olduğun için teşekkür ederiz :ah bu da kereste gibi yazım şekli sanırım :). Sanırım mesajım anlaşılmamış :cool
Odun - Kereste ?!!! Tanıdık bir marangoz arkadaşım var. Yontturabiliriz yani. İki koltuk takımı , zigon sehpa birde kalın tarafından beyzbol sopası çıkartır sanırım. :kop2: :kop2:
(Neyse sustum tamam. Sopayı kafaya yemeyelim)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve Nextman
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Profesyonel olarak kanıtlandı diyorsun galiba kardeşim :D beğen btonu yeterli bence msj kasma çabasına niye giriyorlar anlamış değilim. ;)
Denendi onaylandı :D Ilk üye olduğum zaman bu yönteme başvurmuştum.

NextWorld

NextWorld

Üye
Teşekkürler

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Teşekkürler

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Tesekkur icin begen daha iyi

beğen butonunun işlevini iyice açmak gerek :)

Mantık nasıl aynı oluyor?

Konuyu beğendiğinde sadece beğenmiş oluyorsun.

Teşekkür ettiğinde ise konuyu üste taşımış oluyorsun.

Yani aradaki farkı görememeniz enteresan :hmmm

Sait abide bu konuya değinmiş üyelerin üst sıralara gereksiz konuları taşımaması adına ama herkes beğen butonuna takılmış sanki konuyla alakası varmış gibi...

Eğer konuda beğendiğim içerik varsa konuya tşk yada başka bir yorum yazarak konuyu üste taşımak isterim diğer üyelerinde dikkatini çekmesi için ve kimsede bunun için ceza veremez. Bahsedilen mesaj kasıcı tayfa zaten kendisini biliyor :)

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
Mantık nasıl aynı oluyor?

Konuyu beğendiğinde sadece beğenmiş oluyorsun.

Teşekkür ettiğinde ise konuyu üste taşımış oluyorsun.

Yani aradaki farkı görememeniz enteresan :hmmm

Sait abide bu konuya değinmiş üyelerin üst sıralara gereksiz konuları taşımaması adına ama herkes beğen butonuna takılmış sanki konuyla alakası varmış gibi...

Eğer konuda beğendiğim içerik varsa konuya tşk yada başka bir yorum yazarak konuyu üste taşımak isterim diğer üyelerinde dikkatini çekmesi için ve kimsede bunun için ceza veremez. Bahsedilen mesaj kasıcı tayfa zaten kendisini biliyor :)
Eskiden di ;)

Üst Alt