Terim'den Fener'e 10 yıllık intikam planı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arslansem

arslansem

Üye
Valla ister sevinin ister övünün isterseniz debelenin.Benim kadıköyde feneri yenmem umrumda değil.Orada yenince 5-10 puan vermiyorlar o maçın da değeri diğerlerine göre aynı.Siz kendi çapınızda eğlenin biz şampiyon olalım bana yeter ;)

----------Eklendi @ 17:15:10 ---------- Yazıldı @ 17:03:35 ----------

ama sizin uefa kupanız var hahaha kaç sene oldu 2012 avrupaya gidemiyorsun,ligi 13. bitiriyorsun.Biz feneri ne zaman yenecez diye tvlerde ağlıyorsun sonra gelip konuşuyorsun bırak bu işleri:ehe

----------Eklendi @ 15:20:06 ---------- Yazıldı @ 15:18:26 ----------

öyle tabi sen anca kendini avut:D

bunları söyleyen adam şuan nerede:ehe

Yavrum benim öyle bir sıkıntım olsaydı Hasan'ın dediklerini yazmaz inkar ederdim.Sen 13.demekle neyin kafasını yaşıyorsun aç bak öğren sonra gel konuş.Bir zamanlar ağzınız açık bön bön izlerdiniz bizi annenizin liginde oynarken.Hepsi içinizde ukde kalmış zora geldiğinizde ama biz sizi 6-0 yenmiştik dersiniz.Uefa muhabbeti ile 6-0 muhabbetini karşılaştır bakalım kimin ne acısı var ;)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Valla ister sevinin ister övünün isterseniz debelenin.Benim kadıköyde feneri yenmem umrumda değil.Orada yenince 5-10 puan vermiyorlar o maçın da değeri diğerlerine göre aynı.Siz kendi çapınızda eğlenin biz şampiyon olalım bana yeter ;)

Semihcim , yıllardır Kadıköy de yenilmek seni epey bir yıpratmış ya :ehe
Baksana , o maçın değeri diğer maçlarla aynı diyorsun :D

arslansem

arslansem

Üye

Semihcim , yıllardır Kadıköy de yenilmek seni epey bir yıpratmış ya :ehe
Baksana , o maçın değeri diğer maçlarla aynı diyorsun :D
Sahanda Gsaray'ı yenince kaç puan veriyorlar sana Ali?Puan değeri ne oluyor bu durumda.Biz size aynı sene 2 kere yenilmemize rağmen şampiyon olunca siz yine üzülmediniz olsun ama biz sizi Kadıköyde yendik dediniz yahu yok böyle birşey :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
O mutluluk puanla falan ölçülmez Semihcim.:ehe
Siz yaşayamadığınız için bilmiyorsunuz doğal olarak ...:D

greenmile

greenmile

Üye
Ohhhh kendi her yil avrupalarda oynar ya,balına almışsın bi uefa kupası her yıla bahane oluyor.O kupayı alırkende yeniyorduk seni,yani zaman mekan fark etmiyor sizi yenmek için baksana fatihin de bi kuyruk acısı var ki plan falan yapıyormuş :ehe

----------Eklendi @ 19:04:41 ---------- Yazıldı @ 19:02:38 ----------

Ayrica bugun yonetimde olan Abdurrahim Albayrak gecen yil bari feneri yenin diye agliyordu.Sende aliskanlik olmus yavrum belli biseyden sonra siradan geliyor demek ki,ama hala fb maclarindan tirsan cok gsli taniyorum :D

arslansem

arslansem

Üye
Ohhhh kendi her yil avrupalarda oynar ya,balına almışsın bi uefa kupası her yıla bahane oluyor.O kupayı alırkende yeniyorduk seni,yani zaman mekan fark etmiyor sizi yenmek için baksana fatihin de bi kuyruk acısı var ki plan falan yapıyormuş :ehe
Acı;kupayı balına almakla meydana çıktı :) yazık...

----------Eklendi @ 19:08:46 ---------- Yazıldı @ 19:05:26 ----------

Siz delikanlı olsaydınız geçen sene biten seriye devam ediyor demezdiniz.10 senedir yeniyoruz lafı yenilmiyoruz oldu.Bin kez söyledim umurumda değil yine ama bu kelime oyunlarını yapmayın biraz delikanlı olun dönmeyin çevirmeyin lafları :bye2:
Son olarak ikinize de nescafe 3'ü 1 arada ısmarlıyorum :ehe

----------Eklendi @ 19:09:44 ---------- Yazıldı @ 19:08:46 ----------

O mutluluk puanla falan ölçülmez Semihcim.:ehe
Siz yaşayamadığınız için bilmiyorsunuz doğal olarak ...:D
Biz yaşadığımız ve yaşayacağımız mutluluklar senin takımının yaşattığı ve yaşatacağı mutluluklarla kıyaslanamaz bile Ali sen yorma kafanı :ehe

greenmile

greenmile

Üye
Evet beraberlik bizim icin kotuydu ama siz mutlu olmustunuz degil mi?

Ha bu arada tekrar edilemeyen basari tesaduftur semihcim o zamanlar oyleydi,ustune ne koydun? Bugun n.forest,kizilyildiz,steau da aldi kupayi ama sizin gibi tek ovunc kaynaklari o degildir herhalde

arslansem

arslansem

Üye
Doğrudur tesadüftür ;)

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
terim işini bilir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt