Tercihler Açıklandı


tuna200

tuna200

Üye
    Konu Sahibi
Herkese hayırlı olsun tercihler açıklandı. Bu kardeşiniz de Üsküdar'da bilgisayar mühendisliği kazanmış. 2. yarıyılda yazılıma geçmek ümidiyle :).
 
  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hayırlısı olsun başarılar dilerim. :)
 
  • Beğen
Tepkiler: tuna200
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Ooo Hayırlı olsun babayiğit :cool
 
  • Beğen
Tepkiler: tuna200


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt