teog tercihime yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
8.97 izmirde olan varsa bilir övgü terzibasioglu diye bi okul var 5.32 yüzdelik dilimi yazdim ama umut yok
ben balıyyım bu konuda sosyal fen türkçe gibi çelişkili derslerde ya full ya 1-2 yanlış yaptım yüzdelik 6,72 puan 434 yazdığım lise 6,56 gelir inşallah ama benimde okul k.maraşın en iyi okuluydu o yüzden arkadaşların çoğu beni geçmiş hepsi inek bunların ya hepsi gözlüklü tipik çalışkan öğrenci herhalde maraş fen lisesinin yarısı benim arkadaşlarla dolacak

Tepkiler: The Shadow
Bizim okulda iyi ama o kadar değil.
Benim 99 sıkınti oluyor ya arklar falan inanmiyor en son kimlik gosterdim

Benim annem de marasli her sene gidiyoruz afşin diye ilçesi var annem orali orada da fen lisesi var 415 mis

Konu Sahibi
Benim annem de marasli her sene gidiyoruz afşin diye ilçesi var annem orali orada da fen lisesi var 415 mis
biliyom baya yerde geliyo fen lisesi tabi merkezlerde tek tük ama bizimkiler yok diyo illa dizimin dibinde dur diyo bende sizimi kırıyım dedim ekmek elden su gölden hesabı
yarı hemşeri sayılırız

Tepkiler: KingOfPiez
Bizim okul boyle belali okulu gibi sigara içiyor çoğu boyle atarli atarli dolasiyorlar kurtulduguma seviniyorum

Bizim okul boyle belali okulu gibi sigara içiyor çoğu boyle atarli atarli dolasiyorlar kurtulduguma seviniyorum
Aynen. Uçurum bi okul bizimki. Fen lisesi kazananlarda sigara içeni de hırsızlık yapanı da var. Her türlü insan...

Konu Sahibi
aynen çalışkan malışkan ama az psikopat yok bizim okulda bende kurtulduğuma seviniyom daha önünden geçmem bizde içkide içen var

Tepkiler: The Shadow
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...