Temple Run: Oz v1.0.1 (Yeni)

Sponsorlu Bağlantılar

perfect59

perfect59

Üye
Teşekkür ler bi denemek lazım bunuda:)

drandan

Üye
ya arkadaslar yardm edin arkadas demis zip uzantılı dosyayı apk olarak accanız demis ama nasıl accaz programın apk tıkladıgımda hangi programla acılsın diyo telefon lg optimus 3d max

Atacan-

Atacan-

Üye
ya arkadaslar yardm edin arkadas demis zip uzantılı dosyayı apk olarak accanız demis ama nasıl accaz programın apk tıkladıgımda hangi programla acılsın diyo telefon lg optimus 3d max

programı acmiyacaksin uzantisini degistireceksiniz.
yani yeniden adlandiracaksiniz.
.zip yerine .apk yapacaksin

drandan

Üye

programı acmiyacaksin uzantisini degistireceksiniz.
yani yeniden adlandiracaksiniz.
.zip yerine .apk yapacaksin
tamamda program zaten apk uzantili templerunoz.apk....... kardesim acemiyim biraz daha yardmcı olrsan sevinirm

- - - Eklendi - - -

yokmu yardm edecke

devilmy

devilmy

Üye
Tum serinin icinde en iyisi bu

drandan

Üye
arkadaslar hala cevap alamamıs durumdayım dosya zaten apk uzantili dosyayı actıgımda hangi program ile çalısıtırlsn dio yardm edin lütfen

- - - Eklendi - - -

çözüldü arkadslar

konun

Üye
evet beyler deneme fırsatım biraz önce oldu lg optimus 3dmax p725 telimde sorunsuz seri bir şeklide çalışmaktadır baya canlı olmuş efektler falan :D

CemKaradağlı

CemKaradağlı

Üye
Cok Güzel Teşekkürler Arkadaşlar...

byjxsura

Üye
kardeşim bi bakar misiniz. Zippyden indirdim oyunu fakat kuramadım desteklemyor falan dedi sonra yorumları okudum .zip uzantısını .apk olarak değiştirin olur falan demişsiniz onu denemeye çalıştım fakat yapamadım dosya isminde "templerunoz.apk002e0de6055ea2c75136ead80000000068b
55e1a824c1b2940e12627b261a7f1" şöyle saçma harfler gördüm .zip uzantısı göremedim nasıl yapıcaz bi yardımcı olurmusunuz en yakın zamanda cevap bekliyorum teşekkürler

- - - Eklendi - - -

cihazim android tablet

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Bunun para hilesi yokmu arkadaşla

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Bunun para hilesi yokmu arkadaşlar?

Atacan-

Atacan-

Üye
kardeşim bi bakar misiniz. Zippyden indirdim oyunu fakat kuramadım desteklemyor falan dedi sonra yorumları okudum .zip uzantısını .apk olarak değiştirin olur falan demişsiniz onu denemeye çalıştım fakat yapamadım dosya isminde "templerunoz.apk002e0de6055ea2c75136ead80000000068b
55e1a824c1b2940e12627b261a7f1" şöyle saçma harfler gördüm .zip uzantısı göremedim nasıl yapıcaz bi yardımcı olurmusunuz en yakın zamanda cevap bekliyorum teşekkürler

- - - Eklendi - - -

cihazim android tablet
x-plore tarzi dosya yönetici tarzi programla zip olan uzantiyi apk diye yeniden adlandir.programdan çık telefondan dosyalarima gel uzantisini değiştirdiğin oyuna gel yükle bu kadar. OK.

byjxsura

Üye

x-plore tarzi dosya yönetici tarzi programla zip olan uzantiyi apk diye yeniden adlandir.programdan çık telefondan dosyalarima gel uzantisini değiştirdiğin oyuna gel yükle bu kadar. OK.

peki şu armv6 olanı yuklesem olur mu tablete? Marka piranha

stoch94

Üye
Tesekkurler s3 sorunsuz...

Sandrake

Sandrake

Üye
Tesekkurler

stef77

stef77

Üye
İyi paylaşım :oke: Ama Temple run 2'nin yerini tutamaz diye düşünüyorum ben

flyx

flyx

Üye
arkadaş tam vazgeçiyordum yani :)

konunun başına eklenirse herkesin işi görülsün :)

ilk linkten oyunu indirenler için söylüyorum;
uzantısı templerunoz.apk934urer9gmej394tı3kegr09ıer90egmegekr olan uzantıyı eğer yeniden adlandır seçeneğinde xxxx.apk yapamıyorsanız klasör seçeneklerinden uzantıları göster diyerek oyunun uzantısını değiştirin. cihaz dosyayı görüyor. virüs yok.. tşkler..

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
İyi paylaşım :oke: Ama Temple run 2'nin yerini tutamaz diye düşünüyorum ben
Açıkcası Temple Run2'den hem grafik hem de stabil hareketler açısından çok daha iyi diye düşünüyorum :)
Tek sorun oyunun geri tuşu ile çıkmaması o da 2'de olduğu gibi ilk güncellemede düzelecektir :)