Temple Run 2 v1.0.1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
tesekurler

sheytandark1

sheytandark1

Üye
Bence eski sürümleri daha güzel buda idare eder yineden teşekür ederim :)

0MG90

0MG90

Üye
Ben marketten indirdim (güncellemeler için) yine de teşekkürler. Bu arada oyun tam kapanmıyor ona dikkat edin fazla şarj yer.

yigitovski

yigitovski

Üye
    Konu Sahibi
Ben marketten indirdim (güncellemeler için) yine de teşekkürler. Bu arada oyun tam kapanmıyor ona dikkat edin fazla şarj yer.

Ben de Play'den indirdim bence de daha mantıklı ama bazı arkadaşalr da sorun çıkabiliyor yani :)

Artles

Artles

Üye
Şimdi ben anlamadım kardeş apk dosyası neden koydun sen markette zaten ücretsiz ? Yeni android kullanıcısıyım da

balpinar

Üye
bu güncelleme deıl rakadaşlar kendi başına ''taple run 2 '' dir yani öbür oyun ayrı bu ayrı

0MG90

0MG90

Üye
Şimdi ben anlamadım kardeş apk dosyası neden koydun sen markette zaten ücretsiz ? Yeni android kullanıcısıyım da

Markette ücretsiz ama çoğu android kullanıcısı evinde kablosuz internete sahip değil, internet paketine bir de ücretli uygulamalar var vs. onlar için apk dosyasını burada paylaşıyorlar.

yigitovski

yigitovski

Üye
    Konu Sahibi
Hileli versiyon-normal sürümler eklendi.
İyi oyunlar

yigitovski

yigitovski

Üye
    Konu Sahibi
taple run da iyiymiş ya :ehe

galaxynexus

galaxynexus

Üye
Sağol hocam

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Arkadaşlar az önce güncelleme geldi güncelledim geri tuşuyla oyundan çıkma eklenmiş :D

memoooo

Üye
arkadaşlar sürekli bir baloncuk çıkıyor çince birşeyler yazıyor sizdede oluyor mu ? bu nedir.. oyun kapalı ikende bu oluyor

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
SGS 3 4.1.2 Sorunsuz Çalışıyor
Galaxy Gio 4.2.1 Sorunsuz Çalışıyor

Teşekkürler...

yigitovski

yigitovski

Üye
    Konu Sahibi
Güncel apk dosyası çıkıcna ekleyeceğim arkadaşlar.Ayrıa şu an verdiğim linkler 1.01 versiyonuna ait oyunun.Yani geri çıkma tuşu olması lazım.

akşam11

Üye
bu oyunu yukledikten sonra ustte bildirimlerde surekli japonmudur nedir artik bi oyunun simgesi geliyo galeriye bi bakiyorum 15 tane o oyunun simgesi gelmis telime virus bulastirdiniz !

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar sürekli bir baloncuk çıkıyor çince birşeyler yazıyor sizdede oluyor mu ? bu nedir.. oyun kapalı ikende bu oluyor

aynisi bana oluyo galeriyede resim geliyo sikayetciyim

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Marketten yükleyin sıkıntı yok

yigitovski

yigitovski

Üye
    Konu Sahibi
bu oyunu yukledikten sonra ustte bildirimlerde surekli japonmudur nedir artik bi oyunun simgesi geliyo galeriye bi bakiyorum 15 tane o oyunun simgesi gelmis telime virus bulastirdiniz !

- - - Eklendi - - -

aynisi bana oluyo galeriyede resim geliyo sikayetciyim
Kardeşim ne virüsü ya ne alakası var :off:
aAdware reklamları onlar,hileli sürümü indirdiyseniz onlar çıkar normal.Normal sürümü yükleyin.

esokmen

esokmen

Üye
Oyun ilkine göre daha kolay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...