Satılık Temiz Garantili Samsung Galaxy Nexus 10 - Android 4.4.4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atabass

Üye
    Konu Sahibi
Temiz Garantili Samsung Galaxy Nexus 10 - Android 4.4.4
Cihaz resimlerde görüldüğü gibi çok temiz ve çiziksizdir. En ufak bir darbe, düşme, çizik bulunmamakta. Üzerinde jelatini dahi durmakta. 1 ay önce başkasından aldım kendisi TTNET ile almış cihazı. Kutusu aksesuarı eksiksiz mevcuttur. Cihazda 720p HD dizi izliyorum tık demiyor (zaten cihazın ekran çözünürlüğü Full HD'den bile yüksek), ses kalitesi ve ekran yanlarında bulunan stereo çift hoparlörü gerçekten muazzam kaliteli ses veriyor. Elinize aldığınızda zaten sağlamlığını hissediyorsunuz. Bir de cihaz Google tarafından özel ürettirildiği için Android'in en güncel versiyonları ilk bu cihazlara geliyor, saf android olduğu için de müthiş akıcı bir cihaz. Fotoğrafta 4.4.3 ancak 4.4.4 güncellemesi geldi. Samimi söyleyebilirim ki alan arkadaş pişman olmayacak.

Cihazla beraber katlanıp kılıf olabilen siyah deri kılıfı da veriyorum. İletişim için özel mesajdan yazabilirsiniz. Garanti bitişi : 18.04.2016

İstanbul içi elden teslim şeklinde alışverişi yapabilirim.

Başka bir elektronik cihaza heveslendiğim için nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum. Fiyat: 599 TL

frkanyldz

frkanyldz

Üye
Cihaz resimlerde görüldüğü gibi çok temiz ve çiziksizdir. En ufak bir darbe, düşme, çizik bulunmamakta. Üzerinde jelatini dahi durmakta. 1 ay önce başkasından aldım kendisi TTNET ile almış cihazı. Kutusu aksesuarı eksiksiz mevcuttur. Cihazda 720p HD dizi izliyorum tık demiyor (zaten cihazın ekran çözünürlüğü fu ll HD'den bile yüksek), ses kalitesi ve ekran yanlarında bulunan stereo çift hoparlörü gerçekten muazzam kaliteli ses veriyor. Elinize aldığınızda zaten sağlamlığını hissediyorsunuz. Bir de cihaz Google tarafından özel ürettirildiği için Android'in en güncel versiyonları ilk bu cihazlara geliyor, saf android olduğu için de müthiş akıcı bir cihaz. Fotoğrafta 4.4.3 ancak 4.4.4 güncellemesi geldi. Samimi söyleyebilirim ki alan arkadaş pişman olmayacak.

Cihazla beraber katlanıp kılıf olabilen siyah deri kılıfı da veriyorum. İletişim için özel mesajdan yazabilirsiniz. Garanti bitişi : 18.04.2016

İstanbul içi elden teslim şeklinde alışverişi yapabilirim.

Başka bir elektronik cihaza heveslendiğim için nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum. Fiyat: 599 TL

Bisiler yapta alalim...tamda güzelbi tablet arioduk biraz indirim yap...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...