temada son olay kendi temani yap.hicbir programi gerek kalmadan

Sponsorlu Bağlantılar

hakanxxx

Üye
    Konu Sahibi
temada son olay kendi temani yap.hicbir programi gerek kalmadan
temalarinizi kendiniz yapacaksiniz.hicbir programi gerek olamadan hemde 1_2 dakikada istediginiz resmi temaya cevirdiniz tema sitesi var.temanizi kendiniz duzenleyip olusturuyorsunuz.ucretsiz uye olup tema yapacaginiz site kesfettim.ustelik sitenin turkce dil secenegi de olup cok kolay kullanimi var.temalarinizi yayinlayabilir,paylasilan temalari ucretsiz indirebilirsiniz.herkeye hayirli olsun.tema aramaya son kendin yap artik!

• Beğen
Tepkiler: Oyuncanavarı99, ismailbahadır, selimxe ve 40 diğerleri

ua_yako

ua_yako

Üye
yha ßu supeR ßi$hi yha ! çokh saoL doStum .. ! ..

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
ilk mesajında paylaşımı tercih etmişsin.Sömürücü değil paylaşımcı olduğunda seni tebrik ederim:alkis :alkis :alkis

dustqm

dustqm

Üye
evet valla benimde dikkatimi çekti ilk msj ve paylaşım tebrikler arkadaşım :yuru

irun

irun

Üye
gerçekten tebriği hak ediyo..:spr

demiralp4

demiralp4

Üye
helal be kardeşim büyüksün :yuru

ozhan35

ozhan35

Üye
site ço güzel bi de türkçe olması çok iyi... cok sgl. güzel tema yapınca burda yayınlarım

ghost_ysw

ghost_ysw

Üye
paylasaım icin cok saol kanka... super bi site zaten artık nokia theme studio da sıkmaya baslamıstı... yenilkci olmak gerek ;)

ua_yako

ua_yako

Üye
yha kaRdesLeRm, ReCa etSem ßiri uYe oLp ßana uyeLiqini veReßiLirmi ! kaßuL etmio uyeLiqimi ! 1 kez teMa yhaptim sonRaki qirisimi kaßuL etMedi ! Plsss

Exalans

Exalans

Üye
çok teşekkürler

mayk73

mayk73

Üye
temalarinizi kendiniz yapacaksiniz.hicbir programi gerek olamadan hemde 1_2 dakikada istediginiz resmi temaya cevirdiniz tema sitesi var.temanizi kendiniz duzenleyip olusturuyorsunuz.ucretsiz uye olup tema yapacaginiz site kesfettim.ustelik sitenin turkce dil secenegi de olup cok kolay kullanimi var.temalarinizi yayinlayabilir,paylasilan temalari ucretsiz indirebilirsiniz.herkeye hayirli olsun.tema aramaya son kendin yap artik!
bu siteye girdim fakat tema yapmak için siemens modeli için temalarve tema yapma prosu yok nokıa ve sonyericsson için tema yapma prosu var .benim sorum sx1 e yüklemek için hangi modele göre tema ypacağım?:sos

perfectlover

Üye
bu siteye girdim fakat tema yapmak için siemens modeli için temalarve tema yapma prosu yok nokıa ve sonyericsson için tema yapma prosu var .benim sorum sx1 e yüklemek için hangi modele göre tema ypacağım?:sos
mayk73, Siemens Sx1'e tema yapmak için yanlış adrese girmişsin. Siemens bölümünde yardımcı olalım sana. Ama kısaca şu özeti yapayım. Sx1'lerde tema olayı farklıdır. Temadan kasıt, arkaplan resminin full ekran olarak yapılmasıdır. Ayrıca ufak tefek değişiklikler de yapılabilmektedir (sinyal göstergesi, batarya göstergesi, analog saat gibi) Bunun için uygun programlar da var. Dediğim gibi Siemens bölümünden yardımcı olalım.

vera

vera

Üye
ben o siteye girip kendi temamı yaptım fakat kendi bilgisayarıma indiremiyorum...:(

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
kendi yaptığımız temayı indir dediğimde indirmiyor fakat başkasının temasını indiriyor neden ?

vera

vera

Üye
kendi yaptığımız temayı indir dediğimde indirmiyor fakat başkasının temasını indiriyor neden ?

vallahi ben de anlamadım başkasının teması iniyor ama kendi yaptığım tema inmiyor ilginç bi siteymiş...

hedgehog_ugur

Üye
kardeş bu siteye üye olmak istiorumm ama bilgileri giripp kayıt ola tıklayınca bise olmuoo nası üye olcazz bi sölesenizz

akula

akula

Üye
paylasın icin tesekkür emegine saglık da üyelik problemi var stenin

hakanxxx

Üye
    Konu Sahibi
uyelikte sorun yapiyor.daha sonra tekrar deneyip uye olun.ben uye oldugum halde benim kullanici adi ve parolami da kabul etmiyor.daha sonra tekrar girdigimde siteye oluyor bilginize

Üst Alt